Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltad már a helyed a...

Megtaláltad már a helyed a világban és az életben?

Figyelt kérdés
ha igen mivel,hogyan ...kort és nemet is
2013. febr. 6. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem

28N

2013. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én sem.

28N

2013. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A világot is az életet is keresem. 36f
2013. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

És hogy fair legyen, te?

A kérdés miként merült fel? Kérünk egy kis szövegkörnyezetet is.

2013. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Még nem. De terveim már vannak, eddig ezek se voltak. Túl sok mindent kezdenék magammal, ami nem baj, de eddig csak kapkodtam egyik ötlettől a másikig és egyik se volt az igazi. 26/N
2013. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad van:-)


Olvasgattam itt gyk-n egy olyan kérdést hogy mitől érzed teljesnek az életed és hogy az-e.. emiatt írtam ki főként a kérdést mert hát van köze hozzá..


Nekem a válaszom nem., Több oka van pl: nem volt még bnöm, diplomám van de nincs munkám, noha csinálok olyat ami nem fizet de ha bejön jó munkalehetőségem lesz.., itthon sem teljesen jó a dolog és sorolhatnám..24f bagyok

2013. febr. 6. 19:40
 7/17 anonim ***** válasza:
Az a gyanúm mindenkinek hasonló lehet a listája, a csajoknak is. Az enyém is.
2013. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem. Régen jól éreztem magam, de 3 éve, maióta apám meghalt, azóta nem találom a helyem. Abba hagytam a főiskolát, elmentem dolgozni. Ma már rájöttem, hogy ez bántott annyira. Ősszel újra elkezdem (igen, elölről).

Félreértés ne essék, a volt munkahelyemen nagyon jól éreztem magam, akkor új hobbiba kezdtem, új életet nyitottam. Most vegyíteni akarom az új életemet a régivel, ergo diplomát szeretnék szerezni!

2013. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Részben, csodálatos párom van, tudom azt, hogy "mi leszek ha nagy leszek"- ezen az úton haladok, diplomám van már hozza, "csak" állásom nincs.
2013. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az egyik legfontosabb célt (gyermekem születése) már elértem.

Ami nehezebben megy, az egy hobbinak, sportnak a kitartó élvezete és művelése, mert nagyon kimerít ez a munka-háztartás-gyereknevelés háromszög, szükségem lenne másfajta kikapcsolódásra (nem iszom, nem dohányzom).


Szóval, válaszolva: igen azt hiszem megtaláltam, de mindig van hová fejlődni.


36/N

2013. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!