Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a gyermeketekn...

Mit tennétek ha a gyermeketeknek öngyilkos akarna lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem kamu kérdés, de ki kell magamból írnom amit érzek, mert nagyon tanácstalan vagyok. Nem én vagyok a szülő.

3hónapja egészségügyi problémiáim vannak(fülemmel, fejemmel)és már annyira kikészített az egész, hogy lelkileg teljesen összeomlottam. Az orvosok nem tudnak rájönni mi a bajom, akárhánynál voltam mind mást mondtak.Pár napja fülzúgásom van, ami fokozza az egészet,nem bírom elviselni, rettegek hogy soha nem múlik el. Kérlek ne írjatok a fülzúgással kapcsolatban semmi nagatívat, mert már így is össze vagyok omolva.

Anyukámnak is mondtam már hogy nem bírom és azt akarom, hogy vége legyen, de ettől ő is csak sírt, és fél. Két hete voltam pszichológusnál, de nem vett komolyan így vissza sem rendelt. Tegnap voltam pszichiáternél, frontint és kedélyjavítót írt fel, de nem érzem ezt sem megoldásnak.Már enni sincs erőm, annyira idegesít a zúgás, hogy csak kihányom, mindig rosszul érzem magam. Állandóan az jár a fejemben hogy meg akarom ölni magam. Már egy órája tanácstalanul sírok és próbálok nem kárt tenni magamba. Egyszerűen nem látok rá esélyt, hogy rendbe fogok jönni, elviselhetetlen ez a "betegség" számomra. Egyedül anyukám a támaszom, egyedül az ő fájdalma tart vissza attól hogy megöljem magam. Ma már arra is gondoltam hogy betelefonálok a kórházba, hogy öngyilkos akarok lenni, de nem szeretnék egy ágyhozkötve begyógyszerezve feküdni, és anyukám tönkretenni. Mit tegyek?

18/L


2017. jún. 13. 19:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Van már valami fejlemény?
2017. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 A kérdező kommentje:

Most 2 hetig nem fajt a nyakam. De nem szeretnek raszolni. Kaptam gyogyszert ra. Lehet megis reflux lesz. Mar jobb a hangulatom egyertelmuen. Megtanultam vele elni. A fulzugas es fulfajas, pedig szerintem az alkapocs kikopas miatt van. Majd hamarosan felulre is csinaljak a harapasemelom.

Egyszer elfogyott az antidepresszansom es elvonasi tuneteim annyira erosek voltak, hogy kaptam infuziot. Nem tudom mi a neve, 10 kezelest kaptam, fulzugasra valo. Semmit se hasznalt sajnos. Szoval egyenlore turok, es remenykedek a gyogyulasba, es haladok az uton, hogy az antidepiket elhagyjam.

2017. dec. 19. 22:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!