Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a gyermeketekn...

Mit tennétek ha a gyermeketeknek öngyilkos akarna lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem kamu kérdés, de ki kell magamból írnom amit érzek, mert nagyon tanácstalan vagyok. Nem én vagyok a szülő.

3hónapja egészségügyi problémiáim vannak(fülemmel, fejemmel)és már annyira kikészített az egész, hogy lelkileg teljesen összeomlottam. Az orvosok nem tudnak rájönni mi a bajom, akárhánynál voltam mind mást mondtak.Pár napja fülzúgásom van, ami fokozza az egészet,nem bírom elviselni, rettegek hogy soha nem múlik el. Kérlek ne írjatok a fülzúgással kapcsolatban semmi nagatívat, mert már így is össze vagyok omolva.

Anyukámnak is mondtam már hogy nem bírom és azt akarom, hogy vége legyen, de ettől ő is csak sírt, és fél. Két hete voltam pszichológusnál, de nem vett komolyan így vissza sem rendelt. Tegnap voltam pszichiáternél, frontint és kedélyjavítót írt fel, de nem érzem ezt sem megoldásnak.Már enni sincs erőm, annyira idegesít a zúgás, hogy csak kihányom, mindig rosszul érzem magam. Állandóan az jár a fejemben hogy meg akarom ölni magam. Már egy órája tanácstalanul sírok és próbálok nem kárt tenni magamba. Egyszerűen nem látok rá esélyt, hogy rendbe fogok jönni, elviselhetetlen ez a "betegség" számomra. Egyedül anyukám a támaszom, egyedül az ő fájdalma tart vissza attól hogy megöljem magam. Ma már arra is gondoltam hogy betelefonálok a kórházba, hogy öngyilkos akarok lenni, de nem szeretnék egy ágyhozkötve begyógyszerezve feküdni, és anyukám tönkretenni. Mit tegyek?

18/L


2017. jún. 13. 19:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:

..amúgy ezt már láttad? Én a helyedben kérnék időpontot!!

[link]

Látod, nem egyedi az eseted!:)

:) Kíváncsi vagyok mit mondanak, profinak tűnnek!

2017. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:

...de, amúgy, ...még mindig az előző vagyok...lehet egy egyszerű, kezeletlen fülkürthurutból egy góc!! /orvosira jártam!../ nekem azt mondták mint a kisgyerekeknek olyan vékonyak a járataim:)) egy durvább nátha egy hét süketséget eredményez ha nem vigyázok! Iszonyatosan tud fájni de azért mert tele van idegekkel ez a rész..! plusz ha ráhúzódik a középfülre az baromi fájdalmas, valóban. Inkább arrafelé lehet a bibi, nekem gyanús hogy a torok környékén volt/van góc...nincs rossz fogad????...vannak láthatatlan granulómák amik pl csak röntgenen látszódnak, egy sima panorámaröntgen megtenné. Tudod mit, van ilyen hogy "góckutatás"...! Maszek vagy nem maszek alapon /fizetjük a tb-t nem?????/..ne törödj a fásult,kiégett dokikkal járj utána. Ha elmész egy maszek belgyógyászhoz garantáltan mindenhová elküld!! Ezt a gócot kéne kideríteni...érthetetlen miért nem csináltak MR, CT-t!!!?

Akár be is feküdhetnél kivizsgálásra!

Szóval kitartás. Az egyik füled cseng vagy mindkettő azt nem kérdeztem bocs ha írtad!? De nekem meg a fogam fáj de valami olyan szinten hogy booooáááá.

2017. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:

Amit leírtál, kimásoltál a szövegből nagyon igaz rám! Egyébként mind a két fülem zúg, jelenleg a jobb fülem nagyon magas hangon szaggatottan sípol, és már rettenetesen fáj a fülem. Sok érdekes dolgot írtál, új ötlet, góckutatás!

Panoráma röntgenem is lesz, oda hétfőn megyek, az állkapocs porc izém nézik vagy mit, izület, nem tudom mik vannak a fülem alatt.

áááá csak a fülem most ne szaggatottan sípolna wááááá


a fogfájás mindig hétvégére jön elő...mély együttérzésem, ha fáj a fogam, az péntek este kezd. Cataflam és apranax áldás rá kb, ha van otthon.


Mesélnél egyébként nekem erről a Meniére vagy milyen betegségről? Konkrétan arra vagyok kíváncsi hogy élted meg milyen volt.

2017. jún. 17. 16:51
 44/72 anonim ***** válasza:

Na látod valami ízületi gyulladás lehet ott ráhúzódott valószínűleg, tökmindegy már honnan indul ugye ki csak találják meg!!Nagyon kíváncsi leszek! De hogy a fogad is fáj, akkor lehet beletrafáltam valamibe! Valami gócnak kell lennie!

Nekem a Meniére kb tíz éve volt annyira szédültem hogy nem tudtam felkelni, sőt, ha felültem már hánytam..kb egy órás buli volt a legutóbbi egy hónapja volt ott hirtelen szédülés, forgó jellegű, de annyira hogy feküdnöm kellett ehhez aztán jött egy enyhe pánik, 160/120 lett a vérnyomásom , ügyeletet hívtuk..aztán jött a fülzúgás de csak az egyik oldalon, ...annyira szédültem hogy a fejemet sem bírtam felemelni! kb egy másfél óra hosszat tartott.

Azóta is rámjön néha-vérnyomásom rendben van, tíz éve kapok rá gyógyszereket nem szokott ugrálni még frontok idején sem..- a szédülés, enyhe formában, már nem izgat:)


[link]


valami jó kis gyulladáscsökkentőket nem kaptál?

2017. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
...ééés különben az ügyeletes dokinéni mondta hogy egyáltalán nem biztos hogy pániroham, és a gégészeti ügyeletre kellett volna bemennünk ha nem múlik! Nem mind olyan hogy elintézi egy "pánikkal" én nagyon lelkiismeretes orvosokkal találkoztam életem során:)
2017. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:

...nem volt télen egy erősebb megfázásod vagy vírusos megbetegedésed, vagy influenza, vagy akár nátha? Nem ülsz huzatban?? Nem vagy érzékeny a vízre nekem a hallójárataim is durván bedurrantak sokszor kellett mennem gyógycsíkért a fülészetre....az is rohadtul tud fájni jól be vagyunk ott "kábelezve" :D !

Nem húzódhatott rá valami?? Tuti..voltál mumpszos, megkaptad az oltást annó?? :) Már nem tudok mit kitalálni..

2017. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:

Egyébként meg bármit olvasol is tuti hogy nem kell a legrosszabra gondolnod, sosem jött be eddig nekem egyik sem!

:)))) bármi is legyen biztos tudnak segíteni, nagyon jó dokikat tudok ajánlani akár MR, akár más területen! Mivel ilyen fiatal vagy nem valószínű hogy komoly elváltozás van, t.i. az már kijött volna!!!!!

szóval ne olvasgass sokat:))

2017. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:

Sajna nekem nem meniere van. Olvatam rola es en mar nem szedulok. Nekem ketoldali a fulzugas is. Es 3 honapja szenvedek a fulemmel, a zugas meg pont egy hetes :(

Semmi huzat nem ert, beteg sem voltam. Teljesen egeszseges voltam. A leheto legjobban. Annyira zug most a jobb fulem olyan irritalo hangon falnak tudnek menni. Es mikor faj is..ahh..

Eza magas sipolo hang, mint a tv zaja, ez a magas frekvencia... remelem minnel hamarabb elbucsuzik tolem.

Nalunk kb ugyelet sincs. Miskolcon vicc, mergesek mer felebresztetted oket.

2017. jún. 17. 17:58
 49/72 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hogy vagy?!
2017. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán jobban! Most a gyanú az álkapocsizületeken van meg a bölcsességfogakon. A fül orr gégészem elküldött szájsebészetre, augusztus végén lesz műtétem..addigis napi 16 szem gyógyszert szedek. CBCT-m volt, sok sok röntgenem és lesz még gerint CT-m is...lassan világítok a sötétbe :D Bízok a gyógyulásomban,mert nagyszerű orvost találtam, aki végre segíteni próbál, sok pozitiv erőt és visszajelzést kaptam itt is! Addig is tengődünk édeshármasba, én, fülzúgás és a fájdalom :)
2017. júl. 4. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!