Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Anyám közölte velem hogy azt szeretné bárcsak meghalnek. Tudom hogy nem szeret. Kicsi korom óta érzem, hogy csak a bátyám létezik számára. Apám nincs. Többször volt már rá példa, hogy azt mondta bárcsak meghalnek vagy hogy bár meg sem születtem volna. Az öngyilkosságon már 2 hónapja gondolkodom. Nem tudom mit kéne tennem hisz nincs senkim.L/15

2016. ápr. 24. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia


Bár érdemi tanácsot nem tudok neked mondani mert én is csak 14 vagyok de..Ha gondolod beszélgethetünk lehet segítene..

Sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy

2016. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
55%
Nee! Ne csinálj hülyeséget! Jön majd egy jobb időszak. Nemsoká majd nagyobb leszel és a saját lábadra tudsz állni. Ne add fel! Sok van még az életben!
2016. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

mért nem sportolsz és keresel barátokat

nehéz ám egy hormonzavaros depis tinit elviselni, nem kel ekkora feneket keriteni a dolognak

keres korod beli társaságot

2016. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Félre értitek. Nem azért van ez az egész mert nincsenek barátaim. Nagyon sok barátom van. Mondhatni nekem van a legtöbb barátom a suliból. Csak nem bírom elviselni hogy anyu nem szeret. Én nagyon szeretem őt és nagyon rossz azt látnom hogy nem felelek meg neki. Én mindig mindent megteszek annak érdekében hogy egy kicsit megszeressen de nagyon hiábavaló. A bátyám neki a minden, aki folyton rendőrségi ügyekbe keveredik, drogozik is néha. Én pedig próbálok legalább a tanulással és a házimunkaval kitunni a bátyám árnyeka mögül de nem megy.
2016. ápr. 24. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Na ne már, előtem válaszadók ti normálisak vagytok? Egy anya aki ilyet mond a gyerekének az gyeremekbántalmazó. (Nem csak fizikailag lehet valakit bántalmazni.)

Gyámhatóság segíteni fog.

2016. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha végül úgy döntök, hogy az öngyilkosságot választom, akkor tudnátok ajánlani egy gyors, fájdalom mentes módszert?
2016. ápr. 24. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem adunk, mert nem leszel az. Az öngyilkosság butaság. Esélyt sem adsz a jövődnek, ha ezt teszed.
2016. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretnék élni, hisz előttem az élet de úgy érzem hogy mindenkinek csak a terhére vagyok főleg anyámnak és ha meghalnek akkor ez a teher nem lenne és talán így boldog lenne
2016. ápr. 24. 20:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy szeretethiányos vagy és boldogtalannak érzed magad perpill.Át tudom érezni a helyzeted,én is hasonló cipőben jártam,csak azért múltidőben mert már 29 éves vagyok és nem élek otthon.Sosem érezhettem én sem a szülői,főleg az anyai szeretetet miközben másoknak ez annyira természetes volt.Így nyilván nem is igazán értett meg senki miért sérültem lelkileg meg egyáltalán hogy mit is jelent ez az egész.Nem ecsetelem itt,hogy mi miatt lettem olyan,csak röviden : válási hercehurcák,anyagi gondok,nemtörődömség stb. Nem voltam vallásos,de néha még imádkoztam is,hogy kerüljek ki abból a helyzetből.Végül is később sikerült,de persze nem múltak el nyomtalanul azok az idők még akkor sem mikor már megoldódni látszódott minden. Pszichológushoz járok aki segít feldolgozni a régi sérelmeimet,hogy teljes életet tudjak élni,de emellett nekem is akarnom és tennem kell nyilván.Az idők múltával rájöttem nem haragudhatok a családomra sem anyámra,mert a harag düh csak még jobban megnehezíti az életem.Úgy ahogy de megbocsájtottam és tartjuk azért a kapcsolatot is.Viszont én sosem szeretnék olyan családot mint amilyenben én nőttem fel.Hallottam már sokaktól,hogy nekik inkább nem is kell.Én szeretnék,mert fontosnak tartom és igyekszem nem elszúrni.Azért érzem nem hasonlítok ilyen téren a szüleimre,én nem volnék képes olyan rossz dolgokra amiket ők tettek.Tudnod kell nem születtél hiába és hogy van értelme az életednek. Elsőre is kaptál egy esélyt már csak azért is,hogy megmutasd te másképp csinálod majd ;)
2016. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

25 éves vagy...

Anyukádnak nevezett nőszeméllyel élsz még?

Az ilyen nőt jobb ott hagyni magában, nincs értelme, hogy tönkre tedd saját magad miatta! Több mint 2 évtizede kapod tőle ezt, lelkileg kihatott rád, nem egyszerű, de NEKED kell levetned a saját terhed! Itt nem te vagy a teher, hanem ő!

Ne anyukád boldogságáért tegyél, hisz ő sem tett/tesz a tiedért! Tegyél a saját boldogságodért!


23F

2016. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!