Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám azt állítja, hogy ha...

Apukám azt állítja, hogy ha nem járok egyetemre, akkor öngyilkos lesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén érettségiztem és természetesen szeretnék egyetemre járni, hogy diplomát szerezhessek. Csak egy szakot jelöltem meg, amit igazán szeretnék, de sajnos az ahhoz szükséges felvételi tárgyat elrontottam, így szinte lehetetlen, hogy az előző évek ponthatáraihoz hasonló értéket el fogok érni. Apukámmal is közöltem ezt, mire ő azt mondta, hogy van egy ismerőse, aki az oktatási hivatalnál dolgozik és ha fizetünk neki, akkor elintézi, hogy bekerüljek. Én ezt nem szeretném, mert abszolút nem becsületes dolog... Viszont azt mondta, hogy ha szeretném, ha nem, ez így lesz, különben öngyilkos lesz, mert nem akarja nézni, hogy "nyomorék vagyok" (diploma nélkül élek).

Szerintetek mitévő legyek? :(


2017. jún. 4. 16:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Atyaég :D

Ha Ennyire gyökér tegye meg :D

Te meg Menj nyugodtan egyetemre, gáz ja de nem kell róla beszélni

2017. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem engedné a lelkiismeretem. Anyukám is mondta, hogy ez jó lehetőség, de nem tudnék úgy bejárni nap mint nap, illetve később diplomát szerezni azzal a tudattal, hogy nem érdemelném meg. Tudom, hogy rengetegen csinálják ezt, de én nem szeretném.
2017. jún. 4. 16:16
 3/29 anonim ***** válasza:
16%
Engem ezelőtt 50 éve, Magyarország egyetlen középiskolájába, 10x-es túljelentkezéssel apukám kitüntetése miatt vettek fel, felvételi nélkül. Q...rvára nem érdekelt, bizonyítottam, jól tanultam. Apukámra sem hoztam szégyent.
2017. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
3# es egy ember elol vetted el a helyet aki mar bizonyitotta hogy alkalmas a felvetelre elentetben veled
2017. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
Miért gondolod, hogy elvettem valakitől a helyet? Írtam, hogy jól tanultam.Nem tudhatod, hogy az, akitől elvettem a helyet, le is érettségizett volna ott?
2017. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak kitaláció.
2017. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
72%-os, apád nélkül lehet, be se kerültél volna.
2017. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld újra ősszel vagy jövőre a felvételi tárgyadból az érettségit.
2017. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg apukádnak, hogy te pedig akkor leszel öngyilkos, ha ő nem fog óvodába járni. Mert ennyi ésszel éppen oda való.
2017. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Apukád pszichiátriára, vagy elvonóra, Te meg saját magad keress egyetemet a céljaidra -szüleid nélkül.

Pl. menj el egy kollégiumba, vagy keress a szüleid hatósugarán kívüli barátot, vagy partnert aki igazán segít.

Apud zsarolásának ne dőlj be.

Akár mit akar, abban ne legyen lelkiismeretfurdalásod.

Ebben a korban egy apát nem lehet nevelni.

2017. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!