Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam allandoan ver. Ongyilkos...

Anyam allandoan ver. Ongyilkos szeretnek lenni.14/L Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma is osszevesztunk es megvert a tornazsakjaval dobalt,tepte a hajam pofon vagott es nagyon faj mint kulsoleg es fizikailag is.Kituno tanulo vagyok,mindent megteszek az otosert.Allandoan tanulok ilyen meg olyan kulonorara jarok merr a tanar nem segit..Ma nagyon faradt voltam es fajt a hasam es fekudtem az agyon,ezelott anyammal vasaroltam be es csomagokat cipeltem meg minden es nagyon sokt segitek.megkert hogy mosogassak el es mondtam h egy picit pihenek de elkezdett orditozni meg csapkodni hogy egy rothado lusta vagyok es en nagyon erzekeny is vagyok..Neki minden azonnal kell es nem fogja fel hogy tenyleg szarul voltam.Holnap elszeretnek menni itthonrol es soha vissza nem jonni..Nagyon rosszul erzem magam allandoan ezt csinalja..Nagyon megvert..Szerintetek mit csinaljak?

2016. jan. 20. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Jelentkezz a gyámhivatalnál, hogy mennél otthonról. Valószínűleg nevelőszülőkhöz kerülsz, akik nem vernek.
2016. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarsz visszaütni? Hátha észhez térne.
2016. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
ugyanazt tanácsolom, mint az 1. :)
2016. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Kitartás pici lány :( a hiba nem benned van. Esetleg osztályfőnököddel is beszélhetnél. biztos tud segíteni :)
2016. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Édesapád?

Fordulj az iskola gyámügyiséhez, iskolaorvossal vetess látleletet!

2016. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
98%

Velem is ez volt. Az en anyam is ilyen volt, bar en fiu vagyok. Sokat vert, pszichopata modon, beleverte a fejem a falba, ha kertem enni akkor a foldre dobta onnan kellett ennem. Stb, stb, stb...

Aztan egyszer 17 evesen visszautottem....igazabol annyira felgyult bennem a duh 17 eg alatt, hogy elakartam pusztitani...nem tudom, hogy, de megalltam, hogy ne verjem agyon...egy utes volt..jo helyre, erobol mellbe utottem, tudtam, hogy az faj a noknek. Azota nem ut hozzam.

Szoval ket lehetoseged van..az egyik az ha visszautsz..de ez nem fog hatni mivel kicsi vagy...biztos hogy agyara verne utana...meg nem birsz el vele.

A masik ha szolsz valakinek..iskolaba pszichologusnak..tanarnak...

Lehet, hogy neveloszulokhoz kerulsz..de hidd el nekem, jobb ott...mint egy felorult bantalmazo anya mellett.

Hiaba nem ver mar...a sok fajdalom amit okozott annyira szetszedett mentalisan, hogy a mai napig pszichologushoz es pszichoaterhez jarok.

Nem tudok egy kapcsolatot kiepiteni, mert keptelen vagyok megnyugodni.

Ez az egesz majd felnott korodban fog visszautni.

Szal..cselekedj...magadert!!!

2016. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
98%
Ja..es ne legyel ongyilkos...nem eri meg...
2016. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

először is felejtsd el az öngyilkosságot. Nem vagy egyedül :)

Nekem írhatsz nyugodtan, segítek amiben tudok.

Leginkább gyámhatóság és rokonok tudnak segíteni.


26/l

2016. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Kérj segítséget! Kívülállótól. Jó tanácsokat kaptál, élj velük! Ne menj világgá, ne dobd el az életed. Ha gondolod, írhatsz privátban is.
2016. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél öngyilkos!

Hívd fel a 116 111-et, ez a Kék Vonal Gyermekkrízis Alapítvány segélytelefonja. Ingyen, anonim módon hívható. Ha az internetes oldalukat megkeresed, ott chatszoba és e-mail cím is van. Fordulj hozzájuk, és segíteni fognak.

Most rögtön telefonálj!!!

2016. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!