Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam allandoan ver. Ongyilkos...

Anyam allandoan ver. Ongyilkos szeretnek lenni.14/L Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma is osszevesztunk es megvert a tornazsakjaval dobalt,tepte a hajam pofon vagott es nagyon faj mint kulsoleg es fizikailag is.Kituno tanulo vagyok,mindent megteszek az otosert.Allandoan tanulok ilyen meg olyan kulonorara jarok merr a tanar nem segit..Ma nagyon faradt voltam es fajt a hasam es fekudtem az agyon,ezelott anyammal vasaroltam be es csomagokat cipeltem meg minden es nagyon sokt segitek.megkert hogy mosogassak el es mondtam h egy picit pihenek de elkezdett orditozni meg csapkodni hogy egy rothado lusta vagyok es en nagyon erzekeny is vagyok..Neki minden azonnal kell es nem fogja fel hogy tenyleg szarul voltam.Holnap elszeretnek menni itthonrol es soha vissza nem jonni..Nagyon rosszul erzem magam allandoan ezt csinalja..Nagyon megvert..Szerintetek mit csinaljak?

2016. jan. 20. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Sose értettem az ilyen szülőket. 1, ha gyereket válalok nem kényszerből teszem. 2, gyerekem sose ütném meg pláne nem 14 évesen. Utcán is ütik a szülől a gyereket komolytalan. Multkor is az apa a kis 5 évesnek olyat lenyomott én szédültem el. Osztályfőnöködnek szólj, hogy értesítse a gyám hivatalt egy látogatásra, felmérésre. Persze ne jelentse szüleidnek. Vagy bemész rendőrségre és az ügyeletes tisztel dumálsz és ő megteszi a feljelentést anyád ellen.
2016. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Cila123 válasza:
67%
Adj neki egy istenes pofont , aztán várd, hogy mi történik? Apád nincs, vagy ő sem jobb?
2016. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a visszaütést hagyjátok már. nem menne vele semmire csak rontana a helyzeten. Basszus 14 éves, ennyi idősen hogy tudna már kárt tenni egy felnőtt nőben? ha sikerül is, az anyja támadását nem tudná kivédeni! gondolkozzatok.. a fiú esetében más a helyzet. Egyrészt idősebb volt + erősebb mint ez a 14 éves lány. Pici lány, sokan leírtuk mit kell tenned. Cselekedj :) hidd el ennél csak rosszabb lesz ha nem teszel semmit..
2016. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy biztos, ne magadnak akarj ártani más hülyeségéért...

Az erőviszonyokat meg te ismered, hogy képes vagy-e magad megfegyelmezni, vagy inkább segítséget kérsz másoktól hozzá, mindkét lehetőség szóba jöhet.

2016. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szólj a gyámhatóságnak.

Majd írd meg mi lett a vége :)

2016. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Ne ölnyilkos legyél, hanem vagy kérj segítséget, vagy add vissza te a pofont. Jó nagyot, önvédelemből. Le fog szokni a verésről, nagyon gyorsan, hidd el.
2016. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%
16-os, te nem tudhatod, hogy milyen következménye lenne annak, ha visszaütne. De ha normális felnőtt vagy (amit kétlek), sejthetnéd. Tehát ne légy ennyire felelőtlen, hogy ilyeneket ajánlgass! 14 éves lányka üssön meg egy felnőttet, aki az agresszió pillanatában NEM BESZÁMÍTHATÓ! Extrém esetben akár végzetes is lehet. Van rá sajnos rengeteg példa.
2016. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyakádat fel kellene rúgni. Apukád, nagyszülők, rokonok?
2016. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
81%

NE LEGYÉL ÖNGYILKOS!!!!!

Szólj valakinek! Akárkinek, aki tud segíteni!

de semmiképpen NE legyél öngyilkos!!!!!!!!!!!!!!

14 éves vagy, előtted az élet. Nem fogsz mindig az anyádnál lakni, erre gondolj! Eldobod magadtól az egész életedet és beletörődsz a dolgokba vagy változtatsz rajtuk inkább, hogy később jobb legyen?! Tiéd a döntés.

2016. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ha fizikailag eleg eros vagy uss vissza de ne kicsit hanem erobol. minden alkalommal amikor neked esik. kezdj neki tombolni torni zuzni olyat vagni a foldhoz ami ertekes vagy sokat jelent neki. ha ehhez nincs erod panaszold be a gyamhatosagon hogy vigyenek el allami gondozasba.
2016. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!