Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam allandoan ver. Ongyilkos...

Anyam allandoan ver. Ongyilkos szeretnek lenni.14/L Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma is osszevesztunk es megvert a tornazsakjaval dobalt,tepte a hajam pofon vagott es nagyon faj mint kulsoleg es fizikailag is.Kituno tanulo vagyok,mindent megteszek az otosert.Allandoan tanulok ilyen meg olyan kulonorara jarok merr a tanar nem segit..Ma nagyon faradt voltam es fajt a hasam es fekudtem az agyon,ezelott anyammal vasaroltam be es csomagokat cipeltem meg minden es nagyon sokt segitek.megkert hogy mosogassak el es mondtam h egy picit pihenek de elkezdett orditozni meg csapkodni hogy egy rothado lusta vagyok es en nagyon erzekeny is vagyok..Neki minden azonnal kell es nem fogja fel hogy tenyleg szarul voltam.Holnap elszeretnek menni itthonrol es soha vissza nem jonni..Nagyon rosszul erzem magam allandoan ezt csinalja..Nagyon megvert..Szerintetek mit csinaljak?

2016. jan. 20. 19:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus agresszív, tehetetlen elnyomó szülő. Az enyéim is ilyenek. Amúgy minden elismerésem hogy ennek ellenére 5-ös tanuló vagy. Engem anyámék annyira stresszeltek a fizikai és verbális bántalmazással hogy csak 3,8-as átlagot tudtam produkálni. Amúgy hagyd ott minél hamarabb, mert különben egy életre tönkretesz! Az állami gondozás, vagy a nevelőszülők jó ötlet. Gondolom anyagilag se vagy elkényeztetve.
2016. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szia!

Én is nagyon sokat veszekedtem anyukámmal, de nem nagyon csinált ilyeneket, csak ordibált és rohadt ijesztő volt, kiskoromban ő is meg-meg ütött... Egy nap viszont megelégeltem!

Én is visszaütöttem, ekkor ez elég rosszul esett, így elsőre. Aztán ha tovább is ezt csinálta, akkor megemeltem a kezem, de nem úgy úgy ütöttem hogy fájjon, csak figyelmeztetés, hogy hagyja abba.

Azóta sosem ütött meg, észheztért :)

Az itt a fontos, hogy valakit keress fel aki tud segíteni, és ha ez így marad akkor mondhatod hogy nevelőszülőkhöz akarsz kerülni!

2017. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!