Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya kap gyerektartast apatol...

Anya kap gyerektartast apatol de elkolti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kerek penzt sose ad, mondvan, hogy nincs, ha mondjuk moziba mennek vagy ilyenek. Ha uj ruha kell nem vesz, mert nincs ra. Nem tudom mit csinalhat a penzzel, de en semmit nem latok belole.
2014. nov. 7. 14:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/131 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező! Nagyszülőkkel hogy állsz? Tőlük nem tudsz néha kérni? Születésnapra,névnapra, karácsonyra beszéld meg velük, hogy inkább az ajándék árát kéred.
2014. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/131 anonim ***** válasza:
86%

"Nem ad szeretetet, érzelmi biztonságot, lelki irányítást, erkölcsi nevelést, nem biztosít széles látókört, nem inspirál, nem bátorít, nem támogat. EZ a szülő kötelessége, nem odalökni egy kutyatál krumplistésztát."


Hm a te elveid szerint szeretetet pénzzel lehet venni, és pénzzel lehet kimutatni. Így van dobjunk a gyereknek 2-3ezer forintott, menjen el otthonról addig sincs vele gond, lelki támogatást pénzért osztanak. Erkölcsi nevelés is arról szól, hogy mennyi pénze van a családnak. Széles látókört mozi biztosít? Bátorítani megint csak pénzzel lehet? Úgy látom a te életed a pénz körül forgott és forog a mai napig. Így te sem tudod megérteni, hogy mit jelent az hogy nincs luxusra. Mert igen, ma a mozi luxus. 1500 ft mozijegy mellé kis popcorn kóla, mert milyen ciki ha nem veszek.3-4ezer forintot ott lehet hagyni moziba. Hát igen, van akinek ez nem fér bele.........

2014. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/131 anonim ***** válasza:
72%

Szegények vagytok. menj el dolgozni. ha 16 elmúltál dolgozhatsz.


aztán majd meglátod, mennyit kell csomagolnod egy mozijegyért.

2014. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/131 anonim ***** válasza:
15%

Hát figyelj... én életemben nem vettem a mozijegy mellé popcornkólát. :D Mondjuk én utáltam.


"Nem ad szeretetet, érzelmi biztonságot, lelki irányítást, erkölcsi nevelést, nem biztosít széles látókört, nem inspirál, nem bátorít, nem támogat. EZ a szülő kötelessége, nem odalökni egy kutyatál krumplistésztát."


"Hm a te elveid szerint szeretetet pénzzel lehet venni, és pénzzel lehet kimutatni. "


Nem csak, de bőven kell hozzá. Mondjuk nem garancia semmire, az én családom konkrétan éppen halálosan szenved. Hogy mitől, azt nem tudom, arra várnak, hogy a gondolataikat találjam ki, nekem meg sem időm, sem energiám erre. Valószínűleg nem járnak moziba. Vagy elfelejtették őket megtanítani kommunikálni.


"Így van dobjunk a gyereknek 2-3ezer forintott, menjen el otthonról addig sincs vele gond,"

Hát inkább 12-13, de ha azt akarod, hogy tényleg ne legyen vele gond, akkor tízszer ennyi.


"lelki támogatást pénzért osztanak."

Osztanak úgy is.


"Erkölcsi nevelés is arról szól, hogy mennyi pénze van a családnak."

Ezt én hol mondtam? De mondjuk megtanulod tőle, hogy mi az a szerzői jog, és nem lopod el, úgyis ingyen van alapon. :D


"Széles látókört mozi biztosít?"

Hozzájárulhat.


"Bátorítani megint csak pénzzel lehet?"

Igen. Minden pénzbe kerül.



"Úgy látom a te életed a pénz körül forgott és forog a mai napig."

Ezzel az egész világ így van. Üdv a valóságban.

2014. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/131 anonim ***** válasza:
66%
Nem muszáj csomagolnia, vagy fizikai munkát végeznie. Egy csomó call center foglalkoztat nappali tagozatos diákokat és csak telefonos munkákat kell ellátnia. A legtöbb helyen minimum netto 600 Ftos órabért kapnak a diákok ilyen helyeken! És még csak a munkaidejét se szabják meg, ha nem a diák írja be, hogy ekkortól tud bemenni és eddig.
2014. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/131 anonim ***** válasza:
32%

68. Az igen, akkor jól van, nálunk az egész osztály el volt kényeztetve.

SENKI (22en voltunk.) nem dolgozott iskola mellett. Nemhogy hét közben, hétvégén sem, de talán a nyári szünetben sem. SEMMIT.

Úgyhogy be lehet fogni. Ha a mi szüleink meg tudták csinálni, hogy nem szorultak a gyerekeik pénzére, akkor más is meg tudná csinálni.

2014. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/131 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező,


Írj több infót? Nemed? Korod?apukadnak tényleg nincs pénze, vagy csak nem akar adni? Anyukád mennyit keres?

2014. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/131 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondhatnám, hogy nálunk nem dolgozott senki, de ezt csak a barátaimról tudom. És 22 ember nem a világ.
2014. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/131 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk sem dolgozott senki. Amielőtt olcsó nem lett az internet, nem is hallottam ilyenről. :)

Az már száz ember, haladunk.

2014. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/131 anonim ***** válasza:
25%

Nálunk tényleg nem dolgozott senki. Hétvégente buliztunk, moziztunk, de nem dolgoztunk. 4 éve érettségiztünk, szóval még olyan régen sem volt...

Úgyhogy nem is értem, egy-két szülőnek hogy van arca elzavarni a gyerekét dolgozni, mikor az ő munkája a tanulás...

2014. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!