Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya kap gyerektartast apatol...

Anya kap gyerektartast apatol de elkolti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kerek penzt sose ad, mondvan, hogy nincs, ha mondjuk moziba mennek vagy ilyenek. Ha uj ruha kell nem vesz, mert nincs ra. Nem tudom mit csinalhat a penzzel, de en semmit nem latok belole.
2014. nov. 7. 14:51
 81/131 anonim ***** válasza:
92%
Tök jó, hogy nálatok az egész osztály együtt mozizott, én van, akivel 4 év alatt 3 szót beszéltem. Nemhogy azt, hogy csórók-e és kell-e diákmunkáznia.
2014. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/131 anonim ***** válasza:
36%

Apropó tanulás, kérdező, jól tanulsz? Mert azért is fizetnek ám. Ha nem, akkor tanulj jól.


Azért jó ez a gyakori kérdések. Olyan emberekkel találkozol, akikkel amúgy soha, és olyan válaszokat kapsz, amikről sosem tudnál... mondjuk nem mondom, hogy vágytam volna rá, hogy ezt is megismerjem. Meg azt sem, hogy boldogabb lettem tőle.

2014. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/131 anonim ***** válasza:
34%

És egy-két gyereknek hogy van arca kritizálni a szüleit, hogy őt hogyan tartják el, vagy épp hogyan nevelik fel?

De egyébként, ha már majdnem felnőttként, mert valljuk be 16 évesen majdnem azok vagytok...bulizni, inni, dorogozni stb, tudtok, de a munka büdös számotokra, hogy mind ezeket ne a csóró szülőktől várjátok el, hogy támogassa számotokra, ha már ilyen kemény az élet, akkor mi lesz később veletek? Ha a szórakozásotok nem elég motiváció arra, hogy dolgozzatok is meg érte, akkor mi fog motiválni titeket, ha pusztán csak életben kell maradnotok cserébe? :(((

2014. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/131 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom érteni, hogy eleged van ebből a helyzetből, de ha anyud nem keres sokat, akkor az a gyerektartás amit kap az tényleg a megélhetésre megy nem pedig zsebpénznek neked. A te korodban én is otthoni szendvicset vittem be, édességre nem futotta a legtöbb ruhám is használt volt, mozi buli stb szóba se jöhetett. Csak azt tudom neked tanácsolni ha ezek nagyon hiányoznak, nyaranta menj diákmunkába, vagy tanulj keményen és pályázz meg ösztöndíjakat hátha ott is kapsz egy kis pénzt.
2014. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/131 anonim ***** válasza:
10%
Aki nem képes egy gyereket megfelelően ellátni, az ne szülje meg. Mi az, hogy hogy van arca? Neki hogy van arca felvenni rá az összes támogatást, anélkül, hogy érdemben hasznos tagját nevelné fel belőle a társadalomnak? Tudod te, mennyibe kerül ez az adófizetőknek?
2014. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/131 anonim ***** válasza:
23%
Én felnőttként is itthoni szendvicset viszek be, mert sokkal jobbat tudok csinálni fele annyiból. De egy gyerektől ezt nem lehet elvárni, neki villogni kell a többiek előtt. A szülő bűnt követ el, ha ezt nem tudja biztosítani.
2014. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/131 anonim ***** válasza:
34%
16 évesen majdnem felnőtt? Nem 26-ra gondoltál?
2014. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/131 anonim ***** válasza:
30%
Nalunk sem dolgozott senki de 15 eve meg nem volt ilyen szar helyzet.legtobb ember szive vagya a gyermek az mrg igz hatba dofi.es ha parizer se lenne? Ha anyam ilyen szar helyzetbe lenne nem koveteloznek hanem mennek diakmelozni es azt a penzt majd koltheti.
2014. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/131 anonim ***** válasza:
89%
Jelen esetben mi kerül az adófizetéknek bármibe is? Anyuka dolgozik, apuka is,...apuka 20eFt támogatást kap apukától. Anyuka keveset keres, gondolom ez a minimálbért jelenti, ergo anyuka is ettől független adózik! Gondolkozzál már, ha kis csitri is vagy, azért az eszedet használhatnád mielőtt sületlenségeket írsz le!
2014. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/131 anonim ***** válasza:
66%

Azert szep, hogy a 20 ezer forintos gyerektartastol, eljutottunk a tarsadalomkritikaig. :D

Sok helyen jartam, de en meg olyan melyszegenyseggel meg nem talalkoztam, ami miatt nem vallalnek ide gyermeket. Na mindegy ez mar egyeni velemeny.


Kerdezo, legy megertobb! Tudom, nehez a te korodban, en is sajnos nagyravagyo gyerek voltam, soha nem volt semmi eleg. Pedig mi meg jobb korulmenyek kozott is eltunk. De mindig irigy voltam, ez fel is orolt, es mindig csak rosszul ereztem magam. Vegul kellett egy par ev, hogy benojjom a fejem, es ne legyek feltekeny masokra. Rajottem, hogy boldognak kell lennem, hisz van a csaladom, egeszseges vagyok. Vkinek ezek sem adathatnak meg, es ez a legrosszabb, nem pedig a penz hianya a szorakozasomra, vagy a legujabb ruhakra.

Ez tudom meg nehez felfogni, de idovel majd rajossz te is.

Sajnos most ilyen helyzetben vagytok, de majd lesz jobb is. Tanulj sokat, hogy neked ne kelljen ilyennel szembe nezned, a kesobbiekben diakmunkazz. En is csinalom es bar nem sok, de ezt is megbecsulom.

2014. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!