Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya kap gyerektartast apatol...

Anya kap gyerektartast apatol de elkolti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kerek penzt sose ad, mondvan, hogy nincs, ha mondjuk moziba mennek vagy ilyenek. Ha uj ruha kell nem vesz, mert nincs ra. Nem tudom mit csinalhat a penzzel, de en semmit nem latok belole.
2014. nov. 7. 14:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 anonim ***** válasza:
18%

A felnőtt az anyuka... Tegyen ő meg a gyerekéért mindent, ne fordítva...

Egy kamasz iskolába jár, jobb esetben 8-16ig. Utána tanul a következő napra. Mikor menjen dolgozni, észlények? Örülök, hogy az én szüleim normálisan gondolkodtak és megmondták, hogy egy dolgunk van, nekem is meg az öcsémnek is. Tanuljunk. Nem még dolgozzunk is... Persze.

2014. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 anonim ***** válasza:
12%
#58, a mozicsillag konkrétan LOPÁSRA épül. :) Aki használja, az nem tudja, mindenki más meg letojja, kb. ezért működhet még. De ez offtopic, javaslom a vonatkozó szerzőijogi törvényeket.
2014. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/131 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, nem sok gyerektartást kap anyukád, és valószínűleg ezen felül sincs sokkal több pénze, ezért ahol tud, ott spórol.


Majd egyszer megérted.

2014. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/131 anonim ***** válasza:
14%

"Itt az anya megteszi a kötelességét azzal, hogy fedelet biztosít, erején felül egyedül neveli, iskolába járatja, az alapszükségleteket biztosítja. "


Egyfrászkarikát. Ezzel jóformán nem tesz meg semmit. Nem ad szeretetet, érzelmi biztonságot, lelki irányítást, erkölcsi nevelést, nem biztosít széles látókört, nem inspirál, nem bátorít, nem támogat. EZ a szülő kötelessége, nem odalökni egy kutyatál krumplistésztát.

2014. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 anonim ***** válasza:
72%
39%-os, neked mi a gyerekkori traumád?
2014. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 anonim ***** válasza:
7%
Csórók voltunk az amcsi egyetemi ösztöndíjhoz. :)
2014. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/131 anonim ***** válasza:
67%

62: a te szüleid nem normálisak, csak elkényeztettek téged aztán, azért látod úgy a dolgokat ahogy.

Anyuka valszeg mindent megtesz a gyerekéért, csak a gyereke fúrja. Én is dolgoztam suli mellett, önként ráadásul, pedig én még zsebpénzt is kaptam a szüleimtől és mindenem meg is volt, viszont több vágyam volt és segíteni is akartam a szüleimnek. Sőt, sokan mások is dolgoznak 16 évesen, de még 14 évesen is. Egyikük se halt még bele, és a tanulmányaik sem romlottak le!

2014. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/131 anonim ***** válasza:
0%
Izé, tandíjhoz.
2014. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/131 anonim ***** válasza:
15%

Na ez jó gondolat, hozzuk vissza az intézményesített gyerekmunkát. És belefoglalhatnánk a kormányzati kommunikációba is, hogy túl sokat és túl drága dolgokat nem szabad enni, mert csak elhízik az ember.

Kik is voltak azok, akik ugyanezt csinálták? Várjatok, elfelejtettem... valami Ceausescu, meg Husszein... Kim Dzsong pajtás meg még mindig. :D

2014. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/131 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg el kéne költöznöm innen. Én komolyan FÉLEK tőletek.
2014. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!