Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya kap gyerektartast apatol...

Anya kap gyerektartast apatol de elkolti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kerek penzt sose ad, mondvan, hogy nincs, ha mondjuk moziba mennek vagy ilyenek. Ha uj ruha kell nem vesz, mert nincs ra. Nem tudom mit csinalhat a penzzel, de en semmit nem latok belole.
2014. nov. 7. 14:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 Janka néni ***** válasza:
64%

Kedves 14#! Nem az a kérdés, hogy a mozi vagy bármilyen szórakozás túlzott igény-e. Nem bántja ezt a gyereket itt senki. De, ha valóban 15-16 éves körül van, akkor nem csak a mozi és új ruha jár, hanem elvárható, hogy belegondoljon reálisan a helyzetébe.

Kedves kérdező! Megértelek, rossz nézni, hallgatni, hogy a többiek mennyivel jobban élnek (finom kaják, nem alapvető élelmiszerek). Egyet tehetsz: kérdezd meg őket, nekik mi hiányzik az életükből? mit irigyelnek másoktól? Lehet, hogy ők se boldogabbak, csak nem tudnak róla.

Nehéz így véleményt mondani, mert nem írtál anyukád életéről, bár ha csomagol neked uzsit és főz (még, ha unod is meg ciki) biztos nem a barátnőivel kávézgat a te rovásodra.

2014. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/131 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom milyen körülmények között laktok, de ha pl panelban, akkor ott elég magas a rezsi, arra szerintem elmegy az ő keresete, ha keveset keres, a 20ezerből meg 30 napig táplálkozni valóban csak szerényen lehet.
2014. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/131 anonim ***** válasza:
10%

Jó rég lehettél tini, Janka néni. :) 16 évesen gyerek vagy még, és egyrészt nincs rálátásod a reális helyzetre, másrészt meg nem is érdekel. A többieknek van, neked miért nem jár ugyanannyi, anyád meg oldja meg. Ha nem tudja, minek szült.

Körülbelül így működik egy tini.

2014. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/131 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a csokiüdítőt talán nem érdemes sajnálni, egy csomó problémád nem lesz később, ami nekik igen. De persze a párizsi nem divatos. Meg nem is élelmiszer, ha őszinték akarunk lenni. Inkább vigyél sima vajas zsemlét.
2014. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/131 anonim ***** válasza:
14%
Érdekes a helyzetetek. A mozi elég drága dolog. Az viszont szamomra érthetetlen, hogy tésztát és paprikáskrumplit eszel felváltva. Ezek egyáltalán nem tápláló egy fejlődő szervezet esetében. Miért nem vagy menzás? A szendvicsedbe se ártana sajt és zöldség. Szomorú, hogy a szüleid nem tudnak megfelelő körülményeket biztosítani neked. Miért nem vagy menzás? Másfelől anyukádat is Megértem, nehéz lehet egyedül nevelnie téged. A menza viszont nem kerül sok, és egy gyereknek normális ételekre van szüksége.
2014. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/131 A kérdező kommentje:
Apamtol kertem de nem ad mert nincs. Tokom tele van. Nem panekban lakunk hanem teglahazban, de ha felcsavarom a futest mar kiabal, hogy draga.
2014. nov. 7. 15:28
 27/131 A kérdező kommentje:
Menzas vagyok
2014. nov. 7. 15:28
 28/131 anonim ***** válasza:
23%

keress magadnak zsebpénzt,hordj ki ujsagot,vagy amilyen diákmunkát találsz. majd meglátjuk te mennyi zsebpénzt tudnál összegyülyteni magadna abból élvezd a szórakózást. és jó lenne ha az ilyen gyerekek felnőnének és magukba néznének!


18-as már miért kéne leszállnom a témáról? Nagyon felháborító h ilyen követelőző tudatlan gyerekek vannak,akik nem gondolnak bele h az édeanyjuknak is milyen rossz lehet.


AZ ÉN PÁROM 14ÉVES KORA ÓTA DOLGOZIK.a szüleik általában elvették tőle amit megkeresett. verték,és ő sem kapta a legjobb kajákat otthon.de az anyja a semmiből is ételt csinált 6 gyereknek. ha mégis megbirta tartani a zsebpénzzét akkor vett MAGÁNAK a suliban szendvicset.első fizetéséből édesanyjának mosogépet és kávéfőzőt vett.


de mégsem rinyált csak dolgozott keményen.azóta is. azóta eltelt 14 év és most kiment németországba és 500E-et keres havonta. ő már fiatalkora óta tudja mi a munka.


tudom sokan nem értik ezt meg eleinte én sem értettem,és nekem is volt ilyen korszakom,anyám elkényeztetett,aztán jött az anyagi vállság,és már nem birtunk megvenni amit csak akartunk.de mégis küzdött,h ami kell azt előteremtse. ezt mostmár így felnőtt fejjel értettem meg én is,milyen nehéz felnőttnek lenni,és gyerekként milyen könny volt követelőzni anyámtól. ;-(

2014. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/131 anonim ***** válasza:
4%
A menzán normális ételek vannak? Az érdekes, már 20 éve is csak moslék volt.
2014. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/131 anonim ***** válasza:
75%
Tele van a tököd, kicsi szívem? Diákmunka. Aztán lesz pénzed moziba menni.
2014. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!