Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya kap gyerektartast apatol...

Anya kap gyerektartast apatol de elkolti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kerek penzt sose ad, mondvan, hogy nincs, ha mondjuk moziba mennek vagy ilyenek. Ha uj ruha kell nem vesz, mert nincs ra. Nem tudom mit csinalhat a penzzel, de en semmit nem latok belole.
2014. nov. 7. 14:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 anonim ***** válasza:
22%
A véleményeddel látom hogy nem vagy egyedül, de szvsz ez is probléma. Ijesztően gonosz és rosszindulatú kommenteket látok, akik egy ártatlanul szenvedő pici kis lényt hibáztatnak egy felnőtt ember döntéseiért.
2014. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/131 anonim ***** válasza:
57%

kedves 32-es! az az édesanya mikor teherbe esett nem tudta h ilyen hálátlan gyereket nevel majd fel. és akkor lehet h épp a párjával nagyban dúlt a szerelem,ő pedig nem akarta elveteni a gyereket,ami érthetőhiszen megőlt volna egy életet! biztos örömmel várták azt a kis jövevényt,aki ma egy követelödző szörnyeteg. az utód kell,akkor is ha szegénység van látod mégis felneveli,nem dobja nevelőszülőhöz,vagy INTÉZETBE! mert szereti..


már ne is haragudjatok,de én nem fogom védeni ezt a gyereket,mert neki kéne felnőni,és az anya szerint nem nevelné rosszul,nem hiszem h kiabál vele,csak ha már nagyon ideges,de az is csak a sok gond miatt is,amit ez a kis mitugrász még tetéz is.


az meg h a nyomor szélén allnák,akkor meg nem arról panaszkodna h nem tud moziba menni!

2014. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/131 anonim ***** válasza:
10%
Ha nincs nyamvadt 1000 forintod egy mozijegyre, azt minek neveznéd, ha nem a nyomor szélének?
2014. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 anonim ***** válasza:
65%
Szegeny anyukad sajnalom csak h ilyen halatlan kolyke van...
2014. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/131 anonim ***** válasza:
61%
Nem is értem itt bárki miért tesz fel kérdést, amikor nagyrészt csak besavanyodott emberek válaszolnak, akik minden kérdésnél azt várják hogy a 10 éves gyerek is a bányában dolgozzon és egész nap a szülőnek hálálkodjon. Ti egyáltalán tudjátok, hogy milyen egy gyerek?
2014. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/131 anonim ***** válasza:
81%

#45, nekem is ez volt a benyomásom. De társadalmi kórképnek megteszi.

És ezek mind szülnek és szaporodnak, és újratermelik magukat. Menekülhetnékem támadt. :D

2014. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/131 anonim ***** válasza:
32%
A paprikás krumplival mi a baj? Főtt étel van vacsorára. Mi általában hideget eszünk, pedig enyhén szólva gazdagok a szüleim. A paprikás krumpli nekem a kedvenc kajám, pedig voltam már pár drága étteremben. És a szüleim szinte mindig azt ették hétvégente csóró frissházasokként. Én vacsorázni sokszor egyáltalán nem szoktam, nem hogy főtt ételt...
2014. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/131 anonim ***** válasza:
35%

Kedves janka nénivel én is egyetértek! amint látjátok a kérdező nem túl sokat ír magáról,ebből is látszik ha túl sokat irna rájönne,tényleg szégyelnie kéne magát azért,h MINDENE megvan,de ő még panaszkodik. a többi már extra. ezt az extrát már nem sokan engedhetik meg maguknak főleg ha vki munkanélüli,és alig 30E ft-ból kell megélnie. majd rájön a kérdező h ezért nem a KEDVES SAJNÁLATOS anyukát kell hibáztatni,hanem a kormányt.


janka néni utolso bekezdése is igaz. mai vilagban én is félek gyereket,szülni,dehát az várható h senkinek nem lesz gondtalan élete,mert egy gyerek sok költséggel jár.


és lehet nem a kérdező anyja akart elválni csak épp a drága apuka megcsalta,vagy lelépett egy fiatalabb ribivel. csak erről a kis gyerek kérdező nem tud,mert nemis érdekli mi van az anyja lelki életével,amivel ezek szerint senki nem foglalkozik,ha pasi nincs, ez a gyerek meg pláne nem,mert magával fogllkozik.


az h másokat irigyelsz. hát gratulálok,te se látsz bele mások életébe,ezeknek a gyerekenke lehet megvan mindenük,és meg lesz,AMI NEKED SOHA,de a szüleik annyit dolgoznak,h annyit se törödnek velük,mint veled törödne anyukád!

2014. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/131 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk a paprikáskrumplival én sem értem mi a baj, az egyik legmacerásabb "gyors" kaja... és én is szeretem. Minden nap viszont lehet hogy megutálnám.
2014. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/131 anonim ***** válasza:
13%

Anyuka lelki életének puszikálása nem várható el egy gyerektől, meg senkitől, akivel szemben anyuka nem teszi a kötelességét.

Anyuka kötelessége az lenne, hogy a társadalom számára hasznos lénnyé formálja a nevezett porontyot. Anyuka ezzel csúnyán le van maradva. Anyuka szégyellje magát. Pont.

2014. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!