Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya kap gyerektartast apatol...

Anya kap gyerektartast apatol de elkolti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kerek penzt sose ad, mondvan, hogy nincs, ha mondjuk moziba mennek vagy ilyenek. Ha uj ruha kell nem vesz, mert nincs ra. Nem tudom mit csinalhat a penzzel, de en semmit nem latok belole.
2014. nov. 7. 14:51
 101/131 anonim ***** válasza:
26%
Gyerekneveléshez mindenki ért. Mások zsebében turkálni meg nemzeti hobbi.
2014. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/131 anonim ***** válasza:
34%

Nem volt kedvem elolvasni a több oldalnyi szidást, meg szapulást, hogy a kérdező mekkora szar szemét, menjen diákmunkára, tartsa el magát, költözzön el, stb.


Szóval ha olyat írok, ami már volt, bocsi.


De apukáddal nem tudnál beszélni erről?

Mert én pl. 17 éves vagyok és apa már egy éve nekem adja a gyerektartást, nem anyának. Vagy esetleg beszélhetnél apukáddal arról, hogy nehéz az anyagi helyzetetek és támogathatna jobban, elvihetne néha vásárolni.

2014. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/131 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy Kicsikém?
2014. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/131 A kérdező kommentje:
Beszeltem errol apaval. Amikor kethetente nala vagyok van normalis kaja de azt csak nekem veszi. Joghurt edesseg stb. A paprikaskrumpi finom csak a kedvenc kaja is undi ha mindig azt eszed. 14 vagyok. Videken lakom nincs tesom es igen lany vagyok. Diakmunkat a nalam ideosebbek se talaltak mert nincs!! Csak xar latni h az osztalyban mindenkin meno ruhak(adidas stb.) Nyaralnak, etterembe jarnak meg ilyenek. Nem tudtam h ennyi a szamla meg a kaja.
2014. nov. 7. 18:57
 105/131 anonim ***** válasza:
58%
De kis cuki vagy. :) A lényeg, hogy semmiképpen ne lombozzon le ez a sok rosszindulatú ember itt, teljesen igazad van, hogy többet szeretnél... és idővel meg is fogod kapni. Csak ne hagyd, hogy bárki beléd magyarázza az ellenkezőjét. És persze szolgáljanak elrettentő például a számodra.
2014. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/131 anonim ***** válasza:
72%
azzal ne törödj h másoknak jó ruhájuk van. drága adidas,nike,stb.. hy nagyképű,ha egy nagyképű lenézőtinik akik kiszekálják a szegényeket. neked ha szép az arcod,vagy jó a stilusod,kedves vagy,nem a ruha fog számítani. lehet rajtad akármilyen ruha,csak azt fogják nézni mit mondasz,stb..
2014. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/131 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy megértem, hogy szar látni, hogy mások jó kajákat esznek, járnak szórakozni meg jó cuccaik vannak. De sajnos ha anyukádnak kevés a pénze és alig tudtok megélni, akkor sajnos nem tud neked jó ruhákat venni és szórakozásra pénzt adni. Nehéz, de meg kell értened. Időnként próbálj meg apukádtól külön zsebpénzt kérni, hátha ad és abból legalább be tudsz ülni egy moziba. Aztán ha nagyobb leszel próbálj meg dolgozni.
2014. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/131 anonim ***** válasza:
75%
104: kérdező, még 14 évesen, azért valóban fiatal vagy, a munka a 16 éveseknek szólt - vagy idősebbeknek -, akik itt tomboltak a topikodban ezerrel. Távmunkába, szintén call centerbe netről dolgozva lehet, hogy diákként tudnál bár most nem tudom, hogy jelenleg hogy is szólnak erről a törvények, úgy tudom, hogy 14 éves kortól már foglalkoztathatnak diákokat. Sok esetben csak adatokat kell rögzíteni. Esetleg ezt mondhatnád anyukádnak is, mert főállás mellett is lehet otthonról csinálni. Persze úgy mond neki, hogy csak itt ajánlották nektek segítségül. Családsegítőbe is bemehetne anyukád és tudna kérni élelmiszer támogatást, illetve rezsi támogatást is. Nem tudom, hogy volt-e, de kell, hogy kapjon segítséget az államtól. Sajnálom, hogy ilyen a helyzetetek, biztos anyud és apud is többet adna számodra, ha tehetnék, de sajnos itthon ilyen c@r az élet! És nagyon drága minden! :(
2014. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/131 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!

Próbáld megkérni anyukádat, hogy mondja el, mennyi a rezsi meg a kaja, mert kíváncsi vagy rá, és érteni szeretnéd. Én is egyedül nevelem a gyerekeimet, és beszélünk ilyenekről, pedig kisebbek nálad. Igaz, mi jobban állunk kicsit anyagilag,főtt ételből csinálok mindig húsosat meg zöldségeset, de pl.üdítőt meg péksütit nem tudok csomagolni tízóraira, inkább sütök.

És teljesen érthető, hogy rossz hogy nem mehetsz moziba meg nincsenek olyan jó ruháid, nem igaz, hogy ez nem fontos, csak anyukádnak nem telik erre. Minden jót, remélem egyszer jobb lesz nektek!

2014. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/131 anonim ***** válasza:
62%
Adidas jó márka sportolni. Egyébként nem menő.
2014. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!