Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya kap gyerektartast apatol...

Anya kap gyerektartast apatol de elkolti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kerek penzt sose ad, mondvan, hogy nincs, ha mondjuk moziba mennek vagy ilyenek. Ha uj ruha kell nem vesz, mert nincs ra. Nem tudom mit csinalhat a penzzel, de en semmit nem latok belole.
2014. nov. 7. 14:51
 121/131 anonim ***** válasza:
25%
Na mi van kislány csak megjött az eszed? végre fogod is nézni valamibe az anyádat?
2014. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/131 A kérdező kommentje:
Jaja
2014. nov. 8. 08:45
 123/131 anonim ***** válasza:
20%

Ne csodálkozz, ha nem látsz a pénzből semmit, ha órákon keresztül semmi mással nem foglalkozol, csak net-ezel!!!!


Gratulálok, kérdező!

Ide járok már pár éve, elég sok tini/kamasz ilyen-olyan kérdez/válaszolunk témában volt részem.

Ha jól nézem, most te elvitted a pálmát, 122/123 hozzászólás, ez igen!

Hogy idáig tudtad húzni, idáig tudtad "játszani a hülye-gyereket", aki nem érti, miért nem vesz neki az anyukája ezt+azt, szóval ügyes vagy!

2014. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/131 A kérdező kommentje:
De felfogtam te degeneralt!irtam is.
2014. nov. 8. 10:03
 125/131 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem azt írja már inkább, amit ti akartok hallani, csak hagyjátok végre békén. :D:D


Vicc, ami ezen az oldalon megy "gyereknevelési tanácsok" címen.

2014. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/131 anonim ***** válasza:
72%

123-as vagyok!

Remélem, hogy az egész csak "kamu-kérdés" volt a kérdező részéről, és nem valódi probléma.

Mert én is csak bele-bele olvastam a kommentekbe, és valóban szörnyű, ahogy itt a "felnőttek, a gyermekek példaképei" egymásnak estek, egymást mocskolják, stb. stb.

Ilyen felnőtt mellett felnőtté válni, ... és csodálkozunk, és esetenként felháborodunk, hogy: ezek a mai fiatalok!!!

mit tanulnak? kitől tanulnak? nézzünk már esetenként magunkba is, ne csak a másik hibáját vegyük észre, ne csak másokat tudjunk kritizálni, stb. stb.

2014. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/131 anonim ***** válasza:
63%
Off: 126ost javítanám, az áll, az ál, azaz egy l, mielőtt belekötnétek ebbe is! :D :P
2014. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/131 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem semmi, hogy még az én hszemet törölték, ráadásul indoklás nélkül! Akkor legalább törölték volna már vele együtt a helyesírási hiba javítását is! Grat!
2014. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/131 anonim ***** válasza:
63%

"Egyedül nevelem, albérletben, de soha eszébe nem jut panaszkodni, követelőzni, hogy másnak mi van, neki is több kell. "


Remélem amikor a te gyereked majd kérdez hasonlót legalább nem ilyen válaszokat kap. Neki is elfog jönni ez a korszak és jobb ha beszél róla mintsem magába fojtja.

2014. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/131 anonim ***** válasza:
77%

menj el vele néha vásárolni, nézd meg a csekkeket hogy milyen összeg szerepel rajtuk. hamar kiderül hogy az a 20e ft úgy megy ahogy jött.

ha pedig majd később elmész dolgozni, meglátod h mennyit kell gürizni a pénzért.

inkább segíts otthon anyudnak, takaríts ki, vidd le a szemetet, tedd be a mosást, teregesd ki. biztos nagyon fog örülni hogy segítesz neki, és az egész napos meló után pihenhet nyugodtan. így több időtök lesz egymásra is, tudtok beszélgetni, sétálni, kicsit közelebb kerültök egymáshoz, és látni fogod hogy az igazán fontos dolgokat nem pénzben mérik.


ja, és hazafelé a suliból térképezd fel, hogy hol vannak jó turik a környéken, ott kevesebb pénzből is vehettek csinos ruhákat.

2014. nov. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!