Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a 20 éves...

Mit csináljak, hogy a 20 éves lányom már ne barbiezzon?

Figyelt kérdés
Jó nem szó szerint játszik velük, de na... Kb másfél éve jött rá ez a dili, azóta már vagy 10 különböző babája van. Azt mondja szereti őket, mert nagyon szépek. Elismerem tényleg szépek, nem ilyen bolti babák, hanem mindenféle különleges meg ritka darabok, de 20 évesen ne ilyenekkel foglalkozzon már! Hogy vegyem rá, hogy hagyja abba ezt a hülyeséget? Már arra is gondoltam, hogy ha a szép szóra nem hallgat, akkor csak fogom és kidobálom az összeset. Kb 10 évesen kidobálta ő a sajátjait, aszt hiszem kb 3at tartott meg, sose gondoltam, hogy visszatérhet ez az időszaka.
2014. szept. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%

41.


Ez az a baba!!!! :D Avon Winter Velvet! Kicsi korom óta akarok ilyet, csak nem tudtam a nevét. Köszi!!!! :D


(24 éves, gépészmérnök)

2014. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!