Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a 20 éves...

Mit csináljak, hogy a 20 éves lányom már ne barbiezzon?

Figyelt kérdés
Jó nem szó szerint játszik velük, de na... Kb másfél éve jött rá ez a dili, azóta már vagy 10 különböző babája van. Azt mondja szereti őket, mert nagyon szépek. Elismerem tényleg szépek, nem ilyen bolti babák, hanem mindenféle különleges meg ritka darabok, de 20 évesen ne ilyenekkel foglalkozzon már! Hogy vegyem rá, hogy hagyja abba ezt a hülyeséget? Már arra is gondoltam, hogy ha a szép szóra nem hallgat, akkor csak fogom és kidobálom az összeset. Kb 10 évesen kidobálta ő a sajátjait, aszt hiszem kb 3at tartott meg, sose gondoltam, hogy visszatérhet ez az időszaka.
2014. szept. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora r*hadék vagy, kidobnád azt, ami a lányodnak fontos, csak mert neked nem tetszik? 20 éves, majd ő eldönti, hogy szeretne-e barbiezni vagy nem. A helyében ha kidobnád amint tudok költöznék és többet rád sem néznék.
2014. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Ne szólj bele. 32 évesen ajándék plüssel alszom, gyűjtöm a furcsa kinézetű kabalákat, közben meg van 3 gyerekem. Na és? :D
2014. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%
És? Én meg 40 felett több plüss állattal alszom :)
2014. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim válasza:
100%
Van ojan férfi aki meg kisautókat meg akció figurákat gyűjt.Örülj neki hogy nem narkóra költi a pénzét.Néha az ijen játékok 10 év múlva 10x annyit érnek ,lehet hogy pénze is lessz belőle.Kidobnád szó nélkül,rendes vagy,kiváncsi vagyok mit szólnál ha szó nélkül kidobná valami emléktárgyadat mert szerinte az nem való neked.Nekem is van egy 1979-es transformers figurám,15 ezret adnának érte most pedig hiányos,képzeld el mi lesz pár év múlva pláne ha meglesz a többi része.Van aki az ijen gyűjtögetősdit ojan szinten nyomja hogy dolgoznia sem kell,az egyik ismerősömnek pl ojan ritka Sony cuccai vannak hogy még japánba is ritkaság,éves szinten több százezer forintja jön be belőle.Egészséges hobb csak neked furcsa.
2014. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem úgy játszik velük mint egy 7-10 éves akkor nincs ezzel semmi baj ha gyűjti őket, főleg ha ritka darabokról van szó. Azok ugye egy idő után nagyon értékesek lehetnek főleg ha megvan még a gyári csomagolásuk is. Meg ha neki ez az időtöltése akkor miért ne csinálja? Lehet hogy ezeket majd az ő gyermekének szánná, biztos sokat jelent ez neki, nem tudhatod mi a célja velük, de hagyd ne okozz neki fájdalmat ha elveszed tőle azt ami lehet hogy nagyon fontos neki. Mindenki gyűjtöget valamit, én régi pénzérméket és papírpénzeket gyűjtögetek, általában cserével, de volt amit úgy vettem magamnak vannak köztük régiek, újabbak, de olyan külföldi darabok amik nem túl régiek ugyan, de elég sokat érnek már állítólag. Meg persze én is sokáig gyűjtöttem sörös, meg üdítős dobozokat, rengeteg darabom volt, de a felújítás után rájöttem hogy csak a helyet foglalják, meg nem is nagyon gyűjtöttem már, így fogtam egy zsákot és kidobáltam, persze a ritkább limitált szériás, darabokat megtartottam ami csak 2 cipős doboznyi helyet foglal az meg elfér, arra sokan mondták hogy tartsam meg azokat mindenképp mert ugye azok érhetnek nem keveset ha gyűjtők keresik.


A bátyám 35 éves létére a Hot wheels autókat kezdte gyűjtögetni még 2 éve, mert erre felé a Tescoba pár száz forintért lehetett venni nem keveset, és elég szép darabok voltak köztük, mondta azt is hogy annó még a matchbox kisautóit adta el és elég sokat kapott értük, és mivel ezek a hot wheels is elég jónépszerű márka, és egy idő után sokat is érhetnek ám. Utána is nézett nem rég és mondta hogy vannak olyan ritka darabok amiket már 6-8 ezerért árulnak főleg ha kevés van belőlük. Ez azért elég nagy ritkaság, de ugyanakkor igaza van, mert jól is mutatnak, neki egy külön fal van erre kialakítva és eredeti bontatlan csomagolásban van neki felakasztva. Igaz hogy a felesége már rosszul van tőle, de nem érdekli őt, mivel mindenkinek van szenvedélye, és mégis jobb mintha elinná, azt a pénzt a kocsmába.


Szóval szerintem emiatt ne aggódj, lehetne ennél nagyobb baj is.

2014. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
0%
Én is barbival alszok. Néha meg nem alszok. 35 éves. Majd ő is ha egyszer valami "mást" fog a kezébe , lehet hogy rájön, van a babán kívűl amivel értelmesebb foglalkozni.
2014. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, én alig vártam, hogy a gyerekeim abba a korba érjenek, amikor Barbizhattam és legózhattam velük! Most is ezért szeretnék már unokát. :)
2014. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
18%
Hát 20 évesen már ideje lenne elkezdenie játszani Kennel is.
2014. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, akit már kicsi kora óta a "kerrierjére" neveltek és teljesen kimaradt a gyerekkora, és most 40 akárhány évesen bekattant és babázik, tele van a szobája ilyen gyerekjátékokkal. Bár gondolom egy 20 éves lánynál ez a dolog még nem állhat fent, akkor nyilván azért babázik mert tetszik neki ez a foglalkozás. Örülj neki,hogy nem a saját gyerekével babázik ennyi idősen :D
2014. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

17-essel értek egyet. Alig várom hogy gyerekem legyen és együtt játszhassunk... :D én imádtam játszani kicsiként, és simán eltudom magam a gondolataimmal szórakoztatni. Akkor miért baj, ha néha az ember lemegy gyerekbe, főleg ha neki is van?


Amondó vagyok, amíg nem beszámíthatatlan bolond valaki, tehát amíg nem hiszi, hogy a játék a valóság, vagy hogy a babák TÉNYLEG élő személyek, szerintem még az is normális ha játszik vele néha. :D Miért ne? Mert fura? Ez legyen a legnagyobb baja.

2014. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!