Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a 20 éves...

Mit csináljak, hogy a 20 éves lányom már ne barbiezzon?

Figyelt kérdés
Jó nem szó szerint játszik velük, de na... Kb másfél éve jött rá ez a dili, azóta már vagy 10 különböző babája van. Azt mondja szereti őket, mert nagyon szépek. Elismerem tényleg szépek, nem ilyen bolti babák, hanem mindenféle különleges meg ritka darabok, de 20 évesen ne ilyenekkel foglalkozzon már! Hogy vegyem rá, hogy hagyja abba ezt a hülyeséget? Már arra is gondoltam, hogy ha a szép szóra nem hallgat, akkor csak fogom és kidobálom az összeset. Kb 10 évesen kidobálta ő a sajátjait, aszt hiszem kb 3at tartott meg, sose gondoltam, hogy visszatérhet ez az időszaka.
2014. szept. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%

Akadj már le a témáról!

Nem tűnik fel, hogy senki más szerint nem nagy dolog? Nem vagyok oda értük, de még én is szépnek találom azt amit belinkeltél, inkább ilyeneket vegyen, mint a tucatbabákat, időtálló, és ha később megbánja jó pénzért eltudja adni őket.

2014. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, az az Audrey baba gyönyörűűű, de kéne nekem is egy olyan!

( 26 éves pszichológus, HR-es)

2014. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező hagyd már abba ezt a felesleges vergődést.

Ha a saját pénzéből teszi, és nem tőled kéreget utána kölcsön mondjuk kajára, akkor hadd csinálja! Őt ez teszi boldoggá, gyűjti őket, és kész.

Vonsz egyet a válladon és meg van oldva a probléma. Valaki bélyegeket gyűjt egy egész életen át, valaki szalvétát, valaki iszonyat drága festményeket (ahol a legolcsóbb is minimum fél milla), valaki kisautókat, stb.

Ez a hobbija. Ha ő ettől boldog, akkor nem értem, mi a fenének pörögsz itt, mint valami Teréz anya, hogy márpedig te jobb belátásra bírod. De hiába mondja el itt neked több tucat válaszoló, ugyanazokat a baromságokat hajtod össze vissza. Szeretnéd a lányodat egy boldogtalan depressziós emberként látni, aki az anyja makacs idiótasága miatt lett ilyen?


Ülj le basszus egy 10-15 percre, és tényleg gondolkozz el azon, hogy most tulajdonképpen miért is van egy hobbival problémád. Ő pénze, ő dolga, ő hobbija.

2014. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
hagyd már békén, ha nem akart elmenni Cambridgebe,mert nem érdekelte, akkor nem ment el. és? képzeld, én se voltam még ott, pedig Angliában lakom. jó messze tőle, kb. 500 kilométerre, de akkor is. úgy csinálsz,mintha soha többet nem tudna oda visszatérni, és megnézni...
2014. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát aztán! Én meg 32 évesen meséket nézek. Inkább babát gyűjtsön, mint drogozzon, igyon és bulizzon reggelig.
2014. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neki meg pont az lett az az élmény, ahogy megszerezte a babát. Nem csak jött a postán és kész, hanem még emlékek is társultak hozzá. És de gyönyörű... Amúgy meg az ő dolga, mennyit és mire költ, főleg ahogy mondtad, hogy nem hiányzik máshonnan az az összeg. Miért nem hagyod rá? Miért akarod még most is ennyire görcsösen irányítani az életét? Ez a beteges...
2014. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom, Kérdező, lődd már le magadat, a hülyeségeddel együtt!


Nem veszed észre, hogy SENKI nem ért veled egyet? Nem gondolkodsz el végre, hogy vajon akkor nem lehet-e, hogy mégsem neked van igazad?


Egy borzalmasan begyöpösödött, buta és kiállhatatlan szipirtyó lehetsz!

2014. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Úúúúúúúú de szép baba! Ilyet én is vennék szívesen :)
2014. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező megmondom a tutit: ÉLD A SAJÁT ÉLETED

Téged érdekel Cambridge menj el pl. ne a lányodon keresztül akard ezeket elérni miközben az Ő érdeklődési körét semmi beveszed.

apám detto ilyen , én kutyázom a lakásban itt is ott is ketrecek párnákkal(nyitva ott alszanak ) neki ez nem fér a nappali berendezésébe ,miért nincs nagy étkező asztalunk , az a minden. Mert utálom, utálom a családi vacsorákat,a képmutatást a nyűgöt.Imádok a családommal leheverni a TV elé enni és az állatainkkal körbevenni magunkat.Nekem ez az értékrendem a saját házamban és apám mégis beleszól rendszeresen balhét generál.Felnőtt családanya vagyok. A amit a kutyás hobbimra költöttem lehetne egy luxus jachtom , és lehetnék boldogtalan...

2014. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha kidobnád még fel is jelenthetne:D gondolj már bele mennyit érnek azok a babák összesen, lehet vagy több százezer forint.
2014. szept. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!