Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a 20 éves...

Mit csináljak, hogy a 20 éves lányom már ne barbiezzon?

Figyelt kérdés
Jó nem szó szerint játszik velük, de na... Kb másfél éve jött rá ez a dili, azóta már vagy 10 különböző babája van. Azt mondja szereti őket, mert nagyon szépek. Elismerem tényleg szépek, nem ilyen bolti babák, hanem mindenféle különleges meg ritka darabok, de 20 évesen ne ilyenekkel foglalkozzon már! Hogy vegyem rá, hogy hagyja abba ezt a hülyeséget? Már arra is gondoltam, hogy ha a szép szóra nem hallgat, akkor csak fogom és kidobálom az összeset. Kb 10 évesen kidobálta ő a sajátjait, aszt hiszem kb 3at tartott meg, sose gondoltam, hogy visszatérhet ez az időszaka.
2014. szept. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%
És ha játszik is vele? Akkor mi van? Rögtön elmebeteg lesz? :D Nem értem az embereket.
2014. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod, hogy gyűlöljön nyugodtan dobd ki őket, meg is érdemelnéd az utálatát.

Ezt szereti csinálni és kész, ettől nem lesz kevesebb, amúgy egy csomó hely van ahol kiállítják a különlegesebb babákat, szóval nem olyan egyedi dolog ami miatt paráznod kéne.

Az, hogy gyűjti a barbikat nem azt jelenti, hogy mást sem vesz a kézbe, attól, hogy az ember gyűjt valamit még más élvezeteknek is hódolhat.

Kedves anyuka, nem ártana, ha egy kicsit érettebb lennél, akkor nem akadnál ki ilyen dolgokon.

2014. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:
Hűűű, őszintén megleptek a válaszok. Nem tudom szerintem akkor se normális. Amúgy a másik fele ennek, amit itt többen is írtak, hogy ezek egyáltalán nem filléresek, egyik másik több tízezer forint. Sokkal értelmesebben is el lehetne költeni azt a pénzt, vagy csak simán gyűjtené, eltenné későbbre, ki tudja mikor kell majd. Olyan okos kis értelmes gyerek, gyógyszerész lesz belőle. Mit mond majd, ha pl állás interjún kérdezik a hobbijáról? Hogy babázik? Biztos nagyon komolyan fogják venni. Próbáltam rá azzal is hatni, hogy majd kinevetik érte a barátai, erre nem tőlik is kapott egyet a születésnapjára!? Felőlem gyűjtögessen, ha akar, de lehet értelmes dolgokat is. Írta valaki a kagylókat. Azok legalább olcsók, dekoratívak.
2014. szept. 6. 12:09
 24/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem játszik velük akkor ez nem barbizás, egyszerűen azt mondja, hogy különlegesebb babákat gyűjt... Igen, hasznosabb dolgokra is ellehet költeni a pénzt, de az emberek nagy része nem teszi meg. Attól, hogy ez a hobbija még nem lesz kevésbé értelmes, és senki sem mondhatja meg a másiknak, hogy mi érdekelje, miket gyűjtsön.
2014. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem gáz, hogy a barátai elfogadják - mondjuk szerintem ez nem olyan dolog, amit külön el kell fogadni - , te pedig lenézed emiatt? Szép kis szülő vagy.
2014. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%

"Sokkal értelmesebben is el lehetne költeni azt a pénzt, vagy csak simán gyűjtené, eltenné későbbre"

Persze, elteszi a pénzt, aminek folyamatosan romlik az értéke. Vagy vesz egy drága és különleges babát, ami lehet, hogy 10 év múlva a dupláját éri. Nem is tudom, melyik éri meg jobban...

2014. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%

En peldaul regi szocilaista autokat gyujtok, felujitom.

Van mar Trabi, Zsiguli, Dacia, P126, jelenleg egy Moszkvicson dolgozok. Kepzeld ez a hobbi mibe kerul. Nincs ezzel semmi baj szerintem.

2014. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
48%
Nem Katinak hívják a lányodat véletlenül?
2014. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyében téged dobnálak ki, kedves kérdező.
2014. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha drága babák, akkor befektetésnek se utolsó. Mindenképp jobb, mint bankszámlám kuporgatni azt a pénzt. Ne légy már ilyen szűklátókörű!
2014. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!