Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a 20 éves...

Mit csináljak, hogy a 20 éves lányom már ne barbiezzon?

Figyelt kérdés
Jó nem szó szerint játszik velük, de na... Kb másfél éve jött rá ez a dili, azóta már vagy 10 különböző babája van. Azt mondja szereti őket, mert nagyon szépek. Elismerem tényleg szépek, nem ilyen bolti babák, hanem mindenféle különleges meg ritka darabok, de 20 évesen ne ilyenekkel foglalkozzon már! Hogy vegyem rá, hogy hagyja abba ezt a hülyeséget? Már arra is gondoltam, hogy ha a szép szóra nem hallgat, akkor csak fogom és kidobálom az összeset. Kb 10 évesen kidobálta ő a sajátjait, aszt hiszem kb 3at tartott meg, sose gondoltam, hogy visszatérhet ez az időszaka.
2014. szept. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd békén. Hadd gyűjtse, ha neki ez tetszik. Ha bélyeget gyűjtene, az nem zavarna?
2014. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért baj?

Más poharakat gyűjt vagy porcelán babát.

Amíg nem játszik vele addig nem baj.

2014. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem bűn .Gyűjti őket .. na és ? Nem kevés férfi meg auto / vonat stb makettet gyűjt . Ciki ? Nem ! Akkor a lányod hobbija miért lenne az ? Nem árt vele senkinek !
2014. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
97%

Hadd gyűjtse! Mi bajod van ezzel? Felnőtt ember, azt gyűjt amit akar.

A híres magyar humorista, Gálvölgyi János például bohócokat gyűjt.

2014. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?! Milyen szülő vagy te, hogy kidobnád a lányod játékait.


34 éves vagyok, és időnként előveszem a LEGO készleteim. Mindjárt szólok a szüleimnek, hogy jöjjenek és dobják ki.


Sőt puzzle-val is játszom.

2014. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
97%

És ez téged miért zavar? A babagyűjtés elég bevett hobbi.


Én ugyan nem gyűjtöm, de 29 évesen a gyerekkori szép Götz babáim a mai napig a polcomon ülnek, a plüsseimmel együtt!

(És bizony plüssöket a mai napig szoktam néha venni, pl. egy nyaraláson, helyi "tipikus" bábut plüss formában!)

2014. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj van abban, hogy különleges és ritka játék babákat gyűjt? Nem játszik vele, csak gyűjti. Van aki szalvétát, bélyeget, kagylót, autót vagy régiségeket gyűjt és még sorolhatnám. Én a szép kagylókat szeretem gyűjtögetni.
2014. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
96%
Én kiskoromban nem aludtam plüssel. 22 évesen minimum 2 plüssel alszom :D Vőlegényem szerint aranyos. Tőle kaptam őket, ezért is fontos nekem, főleg, ha távol vagyunk egymástól.
2014. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kamukérdés... Miért ne gyüjthetné őket? Sőt, szerintem ha játszana velük, az se lenne baj. A pasiknak bezzeg szabad játszani a számítógépen, az nem furcsa, de ha egy lány babákat gyüjt, akkor ki kéne dobni??( Meg, gondolom, ha különleges darabok, akkor olcsók se voltak)
2014. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
Higgy a válaszolóknak, nem a lányoddal van a baj, hanem az anyukájával:)
2014. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!