Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a 20 éves...

Mit csináljak, hogy a 20 éves lányom már ne barbiezzon?

Figyelt kérdés
Jó nem szó szerint játszik velük, de na... Kb másfél éve jött rá ez a dili, azóta már vagy 10 különböző babája van. Azt mondja szereti őket, mert nagyon szépek. Elismerem tényleg szépek, nem ilyen bolti babák, hanem mindenféle különleges meg ritka darabok, de 20 évesen ne ilyenekkel foglalkozzon már! Hogy vegyem rá, hogy hagyja abba ezt a hülyeséget? Már arra is gondoltam, hogy ha a szép szóra nem hallgat, akkor csak fogom és kidobálom az összeset. Kb 10 évesen kidobálta ő a sajátjait, aszt hiszem kb 3at tartott meg, sose gondoltam, hogy visszatérhet ez az időszaka.
2014. szept. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

Nem Katinak hívják.

Nem nézem le csak féltem. Majd pár év múlva megbánja. Mondjátok, hogy ezeknek nő az értékük az idővel, de ezek már nincsenek a dobozukban, szóval nem hiszem, hogy így még érnének valamit. Nem egy helyen állnak sorban, hanem szétrakja őket a szobája különböző pontjaira. Már megfigyeltem, hogy időnként át is rakosgatja őket, néha ülnek néha állnak, különböző pózokba állítja őket.

2014. szept. 6. 13:09
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
És te fogod megmondani, hogy mi az értelmes dolog? Ha neki ez örömöt okoz, akkor értelmes. De komolyan nézz már egy kicsit körül, hogy milyen fiatalok vannak, ha valaki 20 évesen nem próbálta ki a füvet ufónak nézik, olyan ritka. Nagyon sokan hetente járnak bulizni és ők tényleg elverik a pénzüket, mert abból semmi nem marad, maximum a másnaposság. Ez jobb lenne? Inkább örülj, hogy normális lányod van..
2014. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
Szégyeld el magad.Van egy hobbija nem drogra költi a pénzét.Semmi közöd hozzá miben leli örömét.Hozzá ne nyúlj a dolgaihoz.
2014. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 35 éves és maket katonákat gyűjt,külföldről rendeli és egy vagyon.Vettem neki hozzá egy vitrint hogy támogassam.Időnként leporolja, kutakodik a neten. Én büszke vagyok rá.Tulajdonképpen ugyan úgy ahogy a lányod. Pedig komoly vezető beosztású ember és akinek mesél róla tiszteli, ez is egy hobby.
2014. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

Miért bánná meg azt, hogy gyűjti őket?

Nem fura, hogy egy csomó idegen ember sokkal elfogadóbb a lányoddal szemben, mint a saját anyja? Nem veszélyes dolog, hogy ez miatt kelljen paráznod, és nincs jogod ahhoz, hogy megváltoztasd az érdeklődési körét. Persze, hogy rakosgatja őket, gondolom takarításnál sem csak körbetörlitek a dolgokat, de szomorú, hogy nincs jobb dolgod annál, hogy ezt nézd.

2014. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta vagy kérdező, de tényleg. Állásinterjún senki nem röhögné ki, hanem inkább érdekesnek találná.


Egy fejvadász

2014. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%

ha nem játszik vele akkor az ugy rendben van :)

anyukam hamutartokat gyujt ( benn vannak a vitrinben szebbnel szebbek) :D

en meg poharakat.. minden fajta van,soros,boros,kicsi nagy széles kész pohár "uzlet":D

hagyd had gyujtogesse....

2014. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Kérdező, veled van nagyon nagy baj!


Inkább hagyd békén a lányodat, akkor tennél neki a legjobbat!

2014. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem te fogod eldönteni, hogy mi értelmes és mi nem!
2014. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan okos kis értelmes gyerek, gyógyszerész lesz belőle. Mit mond majd, ha pl állás interjún kérdezik a hobbijáról? Hogy babázik? Biztos nagyon komolyan fogják venni."


Kérdező, emiatt ne aggódj! Eddig három állásinterjún voltam életemben (mindhárom sikeres, egy Magyarországon, kettő Németországban), és SOHA nem kérdezték meg azt, hogy mi a hobbim. Később, mikor már dolgoztam, megesett, hogy a munkáltató megtudta: diplomás nőként traktort, illetőleg tankot vezetni járok, mert jó kikapcsolódásnak tartom. SEMMI probléma nem volt belőle (hozzáteszem, hogy mindhárom munkahelyem egyetem volt, abszolút nem rossz helyek). Senkit nem fog érdekelni, hogy a leányzó babákat gyűjt, ameddig rendesen végzi a munkáját, és lehet rá számítani.

2014. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!