Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellene mondanom, hol...

Mit kellene mondanom, hol vagyok? 18/L

Figyelt kérdés

AZ utóbbi időben 2-3 naponta elmegyek otthonról délután, csak este jövök haza, amit persze a szüleim gyanúsnak találnak. Mostanában egyre többet kérdezgetnek, hogy hol vagyok, hova megyek..Azt hiszik, hogy van valakim, mert nem mondok nekik semmi konkrétat, hogy hol vagyok, és gyakran csak vigyorogni tudok a képükön, amikor arról faggatnak, hogy kivel találkozgatok.

Nem köthetem az orrukra, hogy mit csinálok, mert kapásból idiótának néznének és egyébként is magánügy, de nincs senkim. Viszont ezt nem mondhatom nekik, mert akkor rákérdeznek, hogy akkor mégis hol vagyok mindig és nem tudnék semmi olyan magyarázattal szolgálni, ami hihető lenne (főleg nem így, lassan egy hónap után).

Apukámon viszont egyre jobban látom, hogy aggódik értem és nem tetszik neki, hogy nem osztom meg vele ezeket a dolgokat, és persze benne van az apai féltés,stb.

Mit tudnék nekik mondani?

Vagy maradjon a "van barátom, de nem mondom ki"-dolog?


2014. júl. 14. 22:39
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan az a véleményem, hogyha 100%-ig tiszta az ügy, akkor nincs mit titkolni. És minél tovább húzod-halasztod a színvallást, annál csúfosabb vége lesz.

szülőként nem azon akadék ki legjobban, hogy mit csinál a lányom, hanem azon, hogy minden igyekezetem ellenére nem sikerült úgy nevelnem, hogy ne hazudjon nekem és merjen őszinte lenni.

Én annak idején 17 éves fejjel álltam anyám elé, hogy 32 éves pasit szedtem össze. Volt világháború. De szerettem annyira, voltam annyira állhatatos, és szüleim annyira józanok, hogy elfogadták. Később megszerették. Mert meg akarták ismerni.

Mára 3 gyereket nevelünk, szeretjük egymást és a családom teljesen természetes tagjának tekinti a férjemet. Senki nem beszél már a kezdeti viharokról. De ehhez MINDEN fél részéről őszinteség kellett.


Nem gondolnám, hogy ez a férfi tartósan része lesz az életednek, de ha azt akarod, hogy egy darabig az legyen, önts tiszta vizet a pohárba!

2014. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Hát az holt biztos, hogy nem lesz tartós része az életemnek..főleg nem akkor, ha hazaállítok vele.
2014. júl. 15. 11:27
 53/60 anonim ***** válasza:
75%
Hű, te tényleg gyépés vagy xDDD
2014. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
60%

Hát, akkor menj a magad feje után!

Őszintén kívánok sok sikert!

2014. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
60%
De te mit akarsz tőle? És ami még zavaróbb, mit akar ő tőled?
2014. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Mit csináltok együtt, és honnan ismered?
2014. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
59%

Mit csinálnának szerintetek egész délután??

...hát kézimunkáznak!

2014. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
57%

Remélem legalább kétgyerekes nős családapa a választottad.

A " Bevezetés a szexuális életbe" c tantárgyhoz lehet, hogy ideális választás, ám nem biztos, hogy elég erős a kötődése hozzád ahhoz, hogy egy életre elszúrd a szüleidhez fűződő viszonyodat.

Nemsokára 18 éves leszel. Úgy is kellene viselkedni.

A "nagyok" ugyanis vállalják döntéseik következményét.

2014. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:

Halvány lila gőzötök sincs a helyzetről, nem olyan fekete-fehér, ahogy ti azt gondoljátok, de mindegy, ez nem is tartozik senkire.

A kérdésre megkaptam a választ, amit vártam. További szép estét :)

2014. júl. 16. 21:32
 60/60 anonim ***** válasza:

Megtudhatom, melyik válasz lett a "befutó"?

Köszönöm, ha igen.

2014. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!