Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellene mondanom, hol...

Mit kellene mondanom, hol vagyok? 18/L

Figyelt kérdés

AZ utóbbi időben 2-3 naponta elmegyek otthonról délután, csak este jövök haza, amit persze a szüleim gyanúsnak találnak. Mostanában egyre többet kérdezgetnek, hogy hol vagyok, hova megyek..Azt hiszik, hogy van valakim, mert nem mondok nekik semmi konkrétat, hogy hol vagyok, és gyakran csak vigyorogni tudok a képükön, amikor arról faggatnak, hogy kivel találkozgatok.

Nem köthetem az orrukra, hogy mit csinálok, mert kapásból idiótának néznének és egyébként is magánügy, de nincs senkim. Viszont ezt nem mondhatom nekik, mert akkor rákérdeznek, hogy akkor mégis hol vagyok mindig és nem tudnék semmi olyan magyarázattal szolgálni, ami hihető lenne (főleg nem így, lassan egy hónap után).

Apukámon viszont egyre jobban látom, hogy aggódik értem és nem tetszik neki, hogy nem osztom meg vele ezeket a dolgokat, és persze benne van az apai féltés,stb.

Mit tudnék nekik mondani?

Vagy maradjon a "van barátom, de nem mondom ki"-dolog?


2014. júl. 14. 22:39
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Ők kérdezik, hova mész, te meg némán állsz és vigyorogsz, mint egy gyépés?
2014. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálsz?
2014. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Hát, mondom, hogy hadd legyen már nekem is magánéletem..Meg viccelődöm persze, hogy pl. Atival voltam, ezen meg apa szomorú kutya képet vág én meg erre röhögök. Kb. ez szokott lenni a műsor.
2014. júl. 14. 22:46
 4/60 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem viselkedsz 18 évesként, és mondod meg nekik, hogy mit csinálsz?
2014. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasan viselkedsz.
2014. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Nem mondom el nekik, mert nem mondhatom!

Teljesen mindegy mit csinálok..Semmi törvénybeütközőt, de nem szeretném az orrukra kötni.

2014. júl. 14. 22:53
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem mondod el?
2014. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
totál névtelen az oldal, itt leírhatod mit csinálsz, és akkor talán értelmesebb válaszokat tudunk adni...
2014. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Nem, nektek sem. Nem ez a lényeg.
2014. júl. 14. 22:59
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miért vársz segítséget, ha hozzánk sem vagy őszinte?
2014. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!