Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi Konfliktus. Mit kéne...

Családi Konfliktus. Mit kéne mondanom az apámnak?

Figyelt kérdés

A szüleim 2 éves koromban szétmentek, azóta apámnak új felesége van és van két mostohagyereke (két fiatalabb). Apáék kiruccantak, és tegnap a húgom bejelentette, hogy ő elmegy bulizni, ezért felhívja apáékat. Beszéltek, nagyon örült, közölte velem, hogy 20 perc múlva indulhatunk. Régóta van jogsim, ide szokták adni az autót, egyértelmű volt, hogy kapunk kocsit. Elindultunk és menet közben felhívta az anyja a húgom, hogy elindult-e már, ő meg rávágta, hogy itt ülünk a kocsiban mindjárt ott vagyunk. Elkezdtek velünk ordítozni, hogy mi a francot képzelünk magunkról és takarodjunk hazafele, mert nem kértük el a kocsit.. undorító stílusban persze, de ez mindennapos. na a hiba az nálunk van, de a húgom úgy állította be, mintha az én hibám lenne az egész, amikor én úgy hittem, engedélyt kért mindenre. Mindenki úgy gondolja, én vagyok az egészben a hibás. Egy év korkülönbség van köztünk.

Valóban én vagyok az egyetlen bűnbak? Mit kellene mondanom apáéknak ha hazajönnek és leordítják a fejünket?


2014. jún. 9. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazat,se többet ,se kevesebbet!
2014. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt, amit ide leírtál. Normális stílusban, nem üvöltözve meg vádaskodva.
2014. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, de ők ezt nem hiszik el. Szerintük ez az egész sumákolás.. Na mindegy. Már leugatták a fejünket
2014. jún. 9. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgyanezt!
2014. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor normálisan kérj elnézést és megmondod hogy legközelebb nem fogsz bízni a húgiban és inkább megkérdezed őket ami a kocsit illeti.Azért a húgodat is told le !!!
2014. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármit is szervezkedett a hugi, azért meg kellett volna kérdeznek, hogy tényleg elvihetitek-e az autót. Apukádnak meg ugyanazt mondd el, amit leírtál.
2014. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!