Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Mostanában folyton összeveszek a szüleimmel, semmi sem jó amit csinálok. Folyton azzal jönnek, hogy régen mindig szót fogadtam meg minden, a tesóm sokkal jobb nálam(10 éves). Az a helyzet, hogy amikor ott vagyok egy szituációban és összeveszek velük, utána jövök rá, hogy nem biztos hogy így kellett volna visszaszólnom, de egy kis megértést várnék tőlük. Kamaszkorban vagyok,de ez nem érdekli őket. Már többször meg is vertek, és ma már betelt a pohár. Nem tudom mit tegyek, hogyan változzak meg. Aki hasonló helyzetben volt/van és tudna tanácsot adni azt nagyon megköszönném! 15/F

2014. jún. 7. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Én nem iszom, nem dohányzom, semmit sem , amit esetleg sok kamasz..
2014. jún. 7. 18:16
 2/5 anonim ***** válasza:
számolj tízig mielőtt megszólalsz,sajna a kamaszok előbb szólalnak meg mintsem gondolkoznak(én se voltam másmilyen)
2014. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez nagy hiba részemről, hogy meggondolatlan vagyok, de megpróbálom amit mondtál, köszi :)
2014. jún. 7. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a "megvertek"? Percekig ütöttek, vagy kaptál egy pofont? Nem mindegy.


Egyébként 15 éves kamasz vagy, de ez nem mentség arra, ha szemtelenkedsz.

Hogyan változz meg? Kerüld el azt, hogy egy vitából, szituációból veszekedés legyen. A véleményed érvekkel támaszd alá, és ne hangerővel.

2014. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha távolságot akarsz tartani, keress magadnak 1 olyan sulit ahol van kollégium és akkor nem kell haza menned csak 6 hetente és akkor majd örülni fognak neked. Neked is jót fog tenni a távolság. 1 kis önnálóság jót tesz ebben a korban.Járj 1 olyan suliba ami m1 másik városban van és így nem találkozol velük túl sűrűn. én ezt tettem 14 éves koromban. 4 évig koleszben laktam távol a szülőktől.
2014. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!