Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? El kéne mondanom...

Mit tegyek? El kéne mondanom a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem atletizálni és edzésen ugye vannak fiúk is. És múltkor edzés után sokáig öltözködtem meg pakolásztam,a többiek már elmentek. És bejött az egyik fiú az öltözőbe és elkezdett simogatni,mondtam neki,hogy nem akarom,de nem érdekelte.Nem tudtam elszaladni se mert nem engedett el.Nagyon meg ijedtem mikor elkezdte már levenni a gatyáját.Elkezdtem sírni is.És az lett a vége, hogy le kellett szopnom.Annyira undorító volt! Utána elengedett de megfenyegetett,hogy ha elmondom másnak akkor megver. És nagyon félek,nem tudom mit tegyek. Nem akarom elmondani a szüleimnek mert ilyet nagyon gáz elmesélnem,de ha nem mondom el nekik akkor meg félni fogok mindig edzésen és miatta nem akarom otthagyni..

15/L


2014. ápr. 26. 14:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
97%
Ha ez igaz, akkor mondd el mindenképpen.
2014. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
szólj a rendőrségnek a börtönből nehezen fog megverni
2014. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
96%
Ha igaz akkor mond el. Hány éves volt a fiú?
2014. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
96%
Az ilyen állatot fel kell jelenteni!
2014. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan mikor történt ez, tudod bizonyítani? Ha igen jelentsétek fel. Ha feljelenteni nem is tudjátok, szüleidnek, tanároknak mindenképpen szólni kell, sürgősen.
2014. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
El kell mondanod el fogják kapni, nem fog megverni.
2014. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Hány éves a srác?

Ha nem büntethető, akkor elmondanám néhány jókötésű, megbízható ismerősömnek a dolgot, akik elintéznék, hogy a gyerek többet gondolni se tudjon ilyesmire.

2014. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Legkozelebb ilyenkor ha kenyszerit, letolja a nadragjat, akkor jo erosen okollel usd meg a hereit vagy rants egy nagyon nagyot a peniszen. Egy hetig csillagokat fog latni, es el fog kerulni teged, ne aggodj.
2014. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal el kellett volna mondanod a szüleidnek!!! a sport edzőnek is, hogy ilyen történt!!
2014. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképp mondd el!

Velem is történt már ilyen, de én megharaptam, amitől annyira meglepődött, meg fájt neki, hogy elengedett és el tudtam szaladni. Mondjuk én akkor már idősebb voltam, 15 évesen jobban megijedtem volna.

2014. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!