Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? El kéne mondanom...

Mit tegyek? El kéne mondanom a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem atletizálni és edzésen ugye vannak fiúk is. És múltkor edzés után sokáig öltözködtem meg pakolásztam,a többiek már elmentek. És bejött az egyik fiú az öltözőbe és elkezdett simogatni,mondtam neki,hogy nem akarom,de nem érdekelte.Nem tudtam elszaladni se mert nem engedett el.Nagyon meg ijedtem mikor elkezdte már levenni a gatyáját.Elkezdtem sírni is.És az lett a vége, hogy le kellett szopnom.Annyira undorító volt! Utána elengedett de megfenyegetett,hogy ha elmondom másnak akkor megver. És nagyon félek,nem tudom mit tegyek. Nem akarom elmondani a szüleimnek mert ilyet nagyon gáz elmesélnem,de ha nem mondom el nekik akkor meg félni fogok mindig edzésen és miatta nem akarom otthagyni..

15/L


2014. ápr. 26. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Látom hétvége van, és jönnek az ilyen unalmas ezerszer megírt történetek.

Tudod ha ez igaz lenne, akkor

1. meg lehet ám harapni is szopás helyett

2. Sírva rohanni az edzőhöz, és azonnal panaszt tenni. Vagy otthon azonnal szólni szülőknek..


A másik. Te ezek után továbbra is odajárnál edzésre ahol ez történik veled?? Ugyan már! Akivel valóban ilyen történik, az utána a közelébe sem tud menni a helynek..

Szóval fejezzétek be a sok kamu kérdést..

2014. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Látom, többen jelezték, hogy kamu a kérdés, mert én is jelenteni akartam, de kiírta, hogy többen jelezték már.
2014. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát nagyon megrendíthetett a dolog, ha inkább naponta találkozol a sráccal, mint máshova menj sportolni... meg eleve hogyan vette le a nadrágját, miközben téged fogott le, hogy nehogy elszaladj..? Aztán hazamentél, de nem mondtad el otthon, mert ez "gáz". Ez a leggusztustalanabb kamukérdés ezen az oldalon, amit valaha olvastam.
2014. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A helyedben egy hatalmasat haraptam volna a farkába és elfutottam volna.
2014. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!