Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya 1 hónapja szült, de már most teljesen kikészített a folyamatos bőgés.

Azt sem tudom, minek tartotta meg, akkor fél éve voltak együtt a pasijával, aki azóta hozzánk költözött. Különben egy nagyon bunkó, lenéző ember. Úgy beszél velem, mintha a hátsójából húzott volna ki.

Anyám folyton idegbeteg, bőg, hogy mennyi dolga van, pedig a pasija többet foglalkozik a gyerekkel, mint ő. Van, hogy az egész napi törődés az, hogy szoptatja. A pasi játszik vele, simogatja, stb.


Alapból nagyon utálom a gyerekeket, egyszerűen semmi közös hang nincs meg velük, én nem is akarok soha gyereket. Mindig is így gondoltam, nem is fog változni. Mondtam anyának anno, hogy rám ne számítson, hogy vigyázok rá, mert nem fogok. Most meg az a baja, hogy nem tudnak elmenni vacsorázni heti 2x, mert nem fogok vigyázni rá..


2014. febr. 15. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg sehova nem tudsz menni :(
2014. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%

bocs az offért, de ez a mittu felrakott magáról képet, h mondják meg h milyen szexi 13 évesen, mintha ey rajongó lenne? :D :D:D:D bocs ne haragudj de ezek után végképp vissza kéne fogod magad h te h beszélsz másokkal.


ON: nagyon nehéz a helyzet, de a dühöngéssel nem sokra jutsz. Lehet h nagyon naiv vagyok, de én megpróbálnék velük őszintén beszélni. Pl megmondanám h anya, szombaton vigyázok a gyerekre, menjetek el valahova viszont cserébe azt kérem, h mindig időbe szóljatok ha ilyen van. Sztem tök mindegy h nem csíped a babákat, tudsz rájuk vigyázni főleg ha tanultál is ilyesmit. Személyes véleményem ugyan kicsit más, én egy hónapos gyereket nem bíznék senkire...

2014. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
0%

Bejárónő heti kétszer? Ilyen meg olyan nyelvtanfolyam?


DE drága a cigi és bébiszitterre nem telik?


Menj már kisaranyom játssz inkább magaddal!


KAMUUUUUUUUUU!

2014. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
86%

Engem anno a koleszban nem hagytak tanulni az idióta szobatársak, így elmentem egy parkba, illetve egy erdőszélre, leültem egy padra és ott tanultam. Igaz, télen sokszor még a lehelletem is látszott, de nagyban le* ki néz hülyének amiért félhangosan motyíogok (mert én is így tudok tanulni).

Otthon nálunk is állt a bál, mikor nem voltam kolis, akkor is ilyen közeli vadászlesekre stb. jártam tanulni. Suli után haza sem mentem, csináltam reggel több szendvicset és estére mentem haza mikor már sötét volt és nem láttam a betűket.

Asszem mindent meg lehet oldani. A kölköket meg én sem bírom, én is eüi-s hallgató vagyok, 1 hetet voltunk újszülötteknél, hát 30 fejhangon bőgő kölyköt napi 8-ban elviselni... én tudom miről beszélt. Utolsó nap sírva mentem be és a sajátomon kívűl majd eggyel sem akarok egy percig sem kontaktust.

Akármelyik öregembert, a leg háklisabbat, aki 10 percenként becsinál is jobban viselem, mint azt a hangot. A világból ki lehetne űzni vele, de 2-3 hét és szerintem a diliházban kötnék ki.

Éjjelra nem a fülhallgatót javaslom. 2 hatalmas vattapamacsot tekerj gézbe, tedd a füledre és tekerdd körül sállal a fejed körül. Erre húzz fel egy vékony sapkát ami a füled is takarja és tedd a fejedre a párnát úgy, hogy az orrod azért kilógjon. :) Nekünk egy undok fali kakukkosóránk van és a kattogását 2 ajtón keresztül is hallod - csak így nem. biztos tompítja a csecsemőnyávogást is valamennyire.

2014. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, teljesen meg tudlak érteni. Annak idején az én ötvenöt éves apám és a harmincöt éves barátnője is viccelődtek azon, hogy ha lenne közös gyerek, milyen jó lenne, tudnék rá vigyázni. Felháborítónak és sértőnek éreztem, és már belegondolni is borzalmas volt, hogy mi lenne egy másfél szobás lakásban egy csecsemővel. Én sem szeretem a gyerekeket, már a két méteres közelségüktől is elfog a pánik, a rosszullét, és soha, senki gyerekére nem vigyáznék, ha utasítgatnának akkor meg főleg nem. Apám barátnője egyszer akart pofon vágni, azóta különélek.
2014. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy ők tartanak el. Addig sok beleszólásod nincs a dolgokba. Egyébként nem baj, ha nem szereted a gyerekeket, viszont te csak provokálni akarsz ezzel, hogy enynire gyűlölöd őket. Ha én valamit nem szeretek, azt elkerülöm, nem beszélek róla. Tégy te is így, ha valóban utálod őket és nem a feltűnés kedvéért csinálod, akkor tegyél rá magasról.

Mellesleg minek jársz egészségügyibe, ha nem szereted a gyerekeket? Ott akarva akaratlanul is beléjük botlasz majd.

2014. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Mi újság veled azóta?
2016. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!