Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya 1 hónapja szült, de már most teljesen kikészített a folyamatos bőgés.

Azt sem tudom, minek tartotta meg, akkor fél éve voltak együtt a pasijával, aki azóta hozzánk költözött. Különben egy nagyon bunkó, lenéző ember. Úgy beszél velem, mintha a hátsójából húzott volna ki.

Anyám folyton idegbeteg, bőg, hogy mennyi dolga van, pedig a pasija többet foglalkozik a gyerekkel, mint ő. Van, hogy az egész napi törődés az, hogy szoptatja. A pasi játszik vele, simogatja, stb.


Alapból nagyon utálom a gyerekeket, egyszerűen semmi közös hang nincs meg velük, én nem is akarok soha gyereket. Mindig is így gondoltam, nem is fog változni. Mondtam anyának anno, hogy rám ne számítson, hogy vigyázok rá, mert nem fogok. Most meg az a baja, hogy nem tudnak elmenni vacsorázni heti 2x, mert nem fogok vigyázni rá..


2014. febr. 15. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

mittuka, 13 évesen így beszélsz? Ejj-ejj!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2014. febr. 15. 17:58
 52/67 A kérdező kommentje:
Ráadásul a nagymamáddal alszol? Ne hívd öreganyádnak, nem szép ;)
2014. febr. 15. 17:59
 53/67 anonim ***** válasza:
81%
51-es: Neked meg mi a bajod? Írta, hogy ha normálisan megbeszélték volna, vigyázna a babára, de nem, felpofozták és elrángatták a nyelvórájáról, amiért mellesleg ő fizet. Szerintem előbb nyugodj le, és aztán válaszolj.
2014. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
2014. febr. 15. 18:00
 55/67 anonim ***** válasza:
72%
Elmondom kérdező, hogy mit tennék. Megmondanám nekik, hogy még egy pofon, és feljelentem őket családon belüli erőszakért. A nyelvóra előtt meg jó hamar lépj le (város, könyvtár, barátok, akármi), addig, amíg otthon vannak, nehogy megakadályozzák már azt, hogy tanulj!
2014. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

Nem rángattak el róla, csak ők ezt így képzelték el, hogy én majd nem megyek be.

Nem is jövök előtte haza, mert sokáig vannak óráim..

2014. febr. 15. 18:06
 57/67 anonim ***** válasza:
Amúgy élnek a nagyszüleid?
2014. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:
Nem, egyikük sem
2014. febr. 15. 18:07
 59/67 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ne foglalkozz azzal, hogy ők mit akarnak, ha normálisak lennének, nem akarnák a te tanulásodat feláldozni azért, mert nekik gyerek kellett. Csak nem fognak elrabolni a suliból, mert bébiszitterkedned kell XD
2014. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
Illetve van egy mostohamamám, de ő öregek otthonában van és csak vegetál. 1-2 hónapja lehet hátra...
2014. febr. 15. 18:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!