Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya 1 hónapja szült, de már most teljesen kikészített a folyamatos bőgés.

Azt sem tudom, minek tartotta meg, akkor fél éve voltak együtt a pasijával, aki azóta hozzánk költözött. Különben egy nagyon bunkó, lenéző ember. Úgy beszél velem, mintha a hátsójából húzott volna ki.

Anyám folyton idegbeteg, bőg, hogy mennyi dolga van, pedig a pasija többet foglalkozik a gyerekkel, mint ő. Van, hogy az egész napi törődés az, hogy szoptatja. A pasi játszik vele, simogatja, stb.


Alapból nagyon utálom a gyerekeket, egyszerűen semmi közös hang nincs meg velük, én nem is akarok soha gyereket. Mindig is így gondoltam, nem is fog változni. Mondtam anyának anno, hogy rám ne számítson, hogy vigyázok rá, mert nem fogok. Most meg az a baja, hogy nem tudnak elmenni vacsorázni heti 2x, mert nem fogok vigyázni rá..


2014. febr. 15. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
33%
Azok utan ahogy beszelsz rola normalis ember nem is bizna rad.
2014. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:

Te mit szívtál?

Fogadjunk ezt mind azért, mert utálom a gyerekeket. Persze, elvárás, hogy mindenki babusgassa és szeresse őket. Aki ebbe nem illik bele, az már egyből szr ember. Meg flegma és hasonlók. Kár, hogy nem szoktam flegma lenni.

2014. febr. 15. 17:30
 33/67 A kérdező kommentje:
Rám bízni lehet, figyelnék rá, de hogy szeressem, játsszak vele és hasonlók, na azt biztosan nem.
2014. febr. 15. 17:30
 34/67 A kérdező kommentje:

33-as, különben nem tudom, tudod-e, hogy a gyerek személyisége majdnem 100%-ban a szülőktől függ?

Gondolom nem, hiszen te ősanya csak addig láttál el, hogy UTÁLJA A GYEREKEKET, HALÁL RÁ.


Várom, hogy egyszer mikor dobálnak meg kővel a hozzád hasonlók, mint a középkorban. Vagy tarthatnánk nyilvános kivégzést is, nem gondolod? Istenem, de végtelenül buta vagy te.

2014. febr. 15. 17:32
 35/67 piriiiiii ***** válasza:
18%

Egyáltalán nem elvárás, hogy mindekni imádja és babusgassa a gyerekeket, DE IGENIS HÜLYE VAGY! Ha nem éred fel ésszel, hogy akár az "idióta elmebeteg" anyád vagy akárki más testében egy új élet jön létre. Már maga a gondolat, hogy a semmiből lesz egy csoda, zseniális! Hogy aztán az a semmiből lett csoda továbbvigye az anyja, apja tulajdonságait, s ezekkel teremt magának saját világot és életet.

Hogy lehetsz ilyen hálátlan akárcsak a saját életedért??! EZÉRT VAGY GYEREK. Mert képtelen vagy belegondolni a dolgokba, és képtelen vagy egy kicsikét feladni azt a ku rva nagy önérzetedet és büszkeségedet! Lehetne több eszed 18 évesen.

2014. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

Most azt hiszed, ezekkel újat mondtál? Igen csoda, de nem ájulok el tőle. Tudom, én is így lettem. ÉS? Attól még utálom őket, nem érdekelnek. Most ez komolyan ennyire elítélendő?

Szóval szerinted CSAK ÉS KIZÁRÓLAG EZÉRT vagyok hülye, mert utálom őket. Mivel semmi újat nem mondtál a kommentedben, csak azt, hogy mennyire hülye is vagyok valójában.


(Mondjuk nem a semmiből lesz csoda, ez szimpla anatómia-élettan, de hát mindegy. Zseniális, csoda, csodálatos, gyönyörű, stbstb. Ömlengjünk még.)


Önérzet és büszkeség? Na ezeket mégis miből szűrted le? Abból, hogy utálom őket és kb látni sem akarom? Ezt talán értsd úgy, hogy UTÁLOM ŐKET, nem pedig a büszkeségem miatt.

2014. febr. 15. 17:38
 37/67 piriiiiii ***** válasza:
26%
Egyébiránt teljesen megérthető, és teljesen tipikus a viselkedésed, a tinik ilyenkor ezt teszik. Mivel van egy kisbaba, akivel többet kell törődni, mert ha nem etetné senki, elpusztulna, mert még kicsi, még NAGYON kicsi, sebezhető és védtelen, ezért törődni kell vele, és szeretni, ezért Te a háttérbe szorultál, és ez marha szarul esik Neked. Ez is jogos, de akkor is basszus, MÁR 18 VAGY. Valóban, húzz el otthonról. Van két kezed, tudsz dolgozni. Neked legalább csak önmagadat kéne ellátnod, nem két másik gyereket is (akik közül ráadásul az egyik még kicsi, a másik meg már bár csaknem felnőtt 18 éves, mégis éretlen csitri...).
2014. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

" nem éred fel ésszel, hogy akár az "idióta elmebeteg" anyád vagy akárki más testében egy új élet jön létre."


Ezt meg mondjuk nem is értem. Szerinted én a méhecskés beporzós dologban hittem eddig?

Vagy esetleg nem gondolom úgy, hogy egy új élet jött létre? Miért, szerinted én azt hiszem, hogy egy régi élet ez, vagy hogy nem is él?


Fogalmazz már értelmesen, ne ilyen elmebeteg ősanya módra!

2014. febr. 15. 17:41
 39/67 piriiiiii ***** válasza:
21%
Abból szűröm le, hogy nincs elég alázatod és tiszteleted az élet iránt! Mindenkinek egy dolog jár alanyi jogon, ez a LEVEGŐ. Ha valami nem tetszik, mondom, húzz el otthonról.
2014. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 piriiiiii ***** válasza:
31%

Nem fogalmazok sehogy, mert a szövegértésed igen-igen gyatra.

Szia, további "szép életet" Neked...

2014. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!