Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya 1 hónapja szült, de már most teljesen kikészített a folyamatos bőgés.

Azt sem tudom, minek tartotta meg, akkor fél éve voltak együtt a pasijával, aki azóta hozzánk költözött. Különben egy nagyon bunkó, lenéző ember. Úgy beszél velem, mintha a hátsójából húzott volna ki.

Anyám folyton idegbeteg, bőg, hogy mennyi dolga van, pedig a pasija többet foglalkozik a gyerekkel, mint ő. Van, hogy az egész napi törődés az, hogy szoptatja. A pasi játszik vele, simogatja, stb.


Alapból nagyon utálom a gyerekeket, egyszerűen semmi közös hang nincs meg velük, én nem is akarok soha gyereket. Mindig is így gondoltam, nem is fog változni. Mondtam anyának anno, hogy rám ne számítson, hogy vigyázok rá, mert nem fogok. Most meg az a baja, hogy nem tudnak elmenni vacsorázni heti 2x, mert nem fogok vigyázni rá..


2014. febr. 15. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
40%

Ha jó csaj vagy jöhetsz hozzám ;)


De néha horkolok...

2014. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 piriiiiii ***** válasza:
38%
20-as: csak hússzor írtam le, hogy a kérdező...
2014. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 piriiiiii ***** válasza:
15%

18-as! (gyanítom, Te volnál a 20-as is...)

Ha mindenki magának szüli a gyerekét, akkor az a szülő, amelyik a 18 éves lányára sózná a másik gyerekét, miért tenné ezt jogtalanul, ha a 18 éveset is MAGÁNAK szülte? Hülye logikád van...

2014. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
89%

Apukádhoz vagy a nagyszüleidhez nem tudsz költözni?


Én megértelek amúgy, ha valaki nem bírja a gyerekeket, azt nem lehet erőltetni.

Én sem vagyok oda értük...

28/N

2014. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:

Fél éve voltak együtt, AMIKOR TEHERBE ESETT. Sok logika kell hozzá.

Eddig sem voltam középpontban, de nem is akartam/akarok soha lenni.


Hülye vagyok, mert utálom a kölyköket, vagy mi? Vagy mert idegbeteg az anyám?

Vagy esetleg ezekért vagyok gyerek? Érdekes.

2014. febr. 15. 17:22
 26/67 anonim ***** válasza:
77%

"Minek kérdezel, ha nem tetszik a válasz, és még le is pontozol?

Ha Neked sz@ar napod van, legyen másnak is????"


Neked attól szar napod lesz, mert lepontoznak? Mit csinálhatsz, ha még csúnyán is néznek... Nincs valami magasan az ingerküszöböd.


Aki meg azt javasolja egy 18 éves középiskolásnak, hogy költözzön, akár a híd alá, az is gondolkodhatna egy kicsit. Ha nem tud, legalább próbálja meg.


Egyébként meg nem tudsz sok mindent csinálni. Maximum kollégium.

2014. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:

27-es, le ne írd, hogy nem szereted a gyerekeket, mert hülye és gyerekes leszel. :))


Nincs senki, akihez költözhetnék..

2014. febr. 15. 17:23
 28/67 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert ő vállalta a gyereket tehát nevelje ő. Jó nem azt mondom hogy nem vigyázhat rá de azért egy 1 hónapos gyereket otthagyni felelőtlenség.
2014. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
Ha szeretném, akkor vigyáznék rá. Miért ne lehetne rám bízni? Főleg, hogy egészségügyi suliban tanulok és tanultam csecsemőgondozást, gondozástant, elsősegélyt.
2014. febr. 15. 17:26
 30/67 anonim válasza:
25%

el tudom képzelni a helyzetet, és sajnálom szegény anyukádat, hogy ilyen elviselhetetlen flegma utálatos természetű gyereket szült. ha ilyen gyereke van, szerintem nem véletlen hogy idegbeteg. az meg. hogy egy kis gyerekre ilyen kijelentést tenni, hogy "nem értem minek tartotta meg" egyszerűen kész. szerinted a kisbaba tehet bármiről is? én ha az anyád lennék téged nem tartottalak volna meg.

ha nem tetszik a sírás meg még 1000 mi a rák bajod van, akkor költözz el vagy inkább akaszd fel magad. és az is gyönyörű tőled, hogy akárki próbál megértően válaszolni lenézően leflegmázod. az a pasas, jól teszi hogy így beszél veled, a helyébe én még hetente 1x jól el is vernélek. szégyeld magad. de nagyon

2014. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!