Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya 1 hónapja szült, de már most teljesen kikészített a folyamatos bőgés.

Azt sem tudom, minek tartotta meg, akkor fél éve voltak együtt a pasijával, aki azóta hozzánk költözött. Különben egy nagyon bunkó, lenéző ember. Úgy beszél velem, mintha a hátsójából húzott volna ki.

Anyám folyton idegbeteg, bőg, hogy mennyi dolga van, pedig a pasija többet foglalkozik a gyerekkel, mint ő. Van, hogy az egész napi törődés az, hogy szoptatja. A pasi játszik vele, simogatja, stb.


Alapból nagyon utálom a gyerekeket, egyszerűen semmi közös hang nincs meg velük, én nem is akarok soha gyereket. Mindig is így gondoltam, nem is fog változni. Mondtam anyának anno, hogy rám ne számítson, hogy vigyázok rá, mert nem fogok. Most meg az a baja, hogy nem tudnak elmenni vacsorázni heti 2x, mert nem fogok vigyázni rá..


2014. febr. 15. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
51%

18 évesen felnőtt ember vagy, tehát ha zavar a sírás, költözz el. Akár a híd alá, vagy ha az mégsem lenne jobb, akkor meg ne panaszkodj.


Anyukád a hormonok és a fáradtság miatt idegbeteg. Önmagában a szoptatás is fárasztó egyébként, hiszen a gyerek szó szerint leszívja az energiáját.


El mondjuk nem várható tőled, hogy vigyázz a gyerekre (mondjuk speciel én egy 1 hónapos gyereket nem is hagynék egyedül egy másik gyerekkel órákra, amíg én elmegyek vacsorázni, de ez más kérdés), de ha már ott laksz, akkor Te is kénytelen vagy alkalmazkodni, szóval kicsit Te is megerőltethetnéd magad.


Mindenkit meg nem kellene lepontozgatni, akárki csinálja is...

2014. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
68%
Kerdezö megertelek...Amugy sokan nem szeretik a kölköket, ezt mar egy masik kerdesböl megtudhattuk.
2014. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Levezetnéd, hogy mégis miből költözzek el? Csak mert ha valakinek ilyet tanácsolsz, akkor írd is le, hogy hogyan, hagy okosodjak. :)
2014. febr. 15. 16:58
 14/67 A kérdező kommentje:
Régen is idegbeteg volt amúgy...
2014. febr. 15. 16:58
 15/67 anonim ***** válasza:
61%

ok, nem kell a tesóddal foglalkozni. de annyi csak nem esne nehezedre hogy kicsit takarítasz, főzöl, mosol-kiteregetsz. egy 18 éves lánynak ez már bőven alap.

sokáig úgysem kell elviselned őket, amint lesz állásod és pénzed már költözhetsz is. ne bunkózz anyáddal, mert később még bánni fogod.

2014. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:

Van még 2 évem középsuliból, utána 1 év okj. Hol van még az elköltözés?

Naponta jön bejárónő, anyám se takarít. Kaját meg rendelünk

2014. febr. 15. 17:02
 17/67 anonim ***** válasza:
35%

Neked max az az össz bajod,hogy nem te vagy a középpontban.18 évig csak te voltál mindenki szeme fénye és ez most megváltozott amit te nem tudsz elfogadni és feldolgozni.Pedig jobban járnál ha kicsit engednél hidd el.A tesód innentől ott lesz és neked még minimum 3 évig vele kell egy légtérben lenned.

Miért nem mész apádhoz ha itt ennyire rosszul érzed magad?

2014. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
70%
Szép kis szülő az aki a 18 éves lányára sózna a gyereket mert ő vacsorázni akar menni. Elvileg mindenki magának szüli a gyereket.
2014. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
74%
Szóval megy otthon a műsor, mindenki idegbeteg, ráadásul még egy újszülött is van. Ez szép kis hanghatás lehet. Amúgy szerintem ha már nagyobb lesz a baba, és konkrétan lehet is vele mit csinálni, játszani, beszélgetni, sétálni, stb., simán megszeretheted. De a tini nagy tesó - újszülött kistesó tényleg nem a legjobb társítás, mert te még pont abban az életszakaszban vagy, amikor talán a legnehezebb. Próbálj néha kicsit kiszabadulni ebből az idegbeteg környezetből, és lehet, hogy kicsit te is jobban fogod tolerálni a helyzetet.
2014. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
42%
nem tudom, hogy lehet csinálni gyereket fél év alatt... a pasijával fél éve vannak együtt, de tudtommal 9 hónapig tart egy terhesség :) Szóval vagy tanulj meg számolni, vagy ne írj ki hülyeséget. Na de ez egy mellékvonal. Igazából mi a kérdésed? Ha az, ami vastag betűvel van szedve, akkor arra az a válaszom, hogy no problem, kerüld a gyerekeket, és ne szaporodj. Úgy tűnik, csak az utóbbi múlik rajtad. Ismered a mondást, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Nem is értem mit rinyálsz, anyád azt csinál, amit akar, ha téged zavar a testvéred, elmehetsz, addig meg légy csendben és nem kell szeretned, nem nem kell, csak hagyd élni hagyni és végre ne egy önző idióta legyél, ugyanis nem körülötted forog a föld. Én tudom, hogy egy kistesó mindig felkavarja a nagy tesók életét, de azért ne szokj vissza a pelusba csinálásra, csak azért, mert féltékeny vagy /igen, tudjuk, te nem vagy, csak utálsz mindenkit magad körül/. Ne várd, hogy ilyen hozzáállással majd téged is szeretni fognak.
2014. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!