Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Utálom a gyerekeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya 1 hónapja szült, de már most teljesen kikészített a folyamatos bőgés.

Azt sem tudom, minek tartotta meg, akkor fél éve voltak együtt a pasijával, aki azóta hozzánk költözött. Különben egy nagyon bunkó, lenéző ember. Úgy beszél velem, mintha a hátsójából húzott volna ki.

Anyám folyton idegbeteg, bőg, hogy mennyi dolga van, pedig a pasija többet foglalkozik a gyerekkel, mint ő. Van, hogy az egész napi törődés az, hogy szoptatja. A pasi játszik vele, simogatja, stb.


Alapból nagyon utálom a gyerekeket, egyszerűen semmi közös hang nincs meg velük, én nem is akarok soha gyereket. Mindig is így gondoltam, nem is fog változni. Mondtam anyának anno, hogy rám ne számítson, hogy vigyázok rá, mert nem fogok. Most meg az a baja, hogy nem tudnak elmenni vacsorázni heti 2x, mert nem fogok vigyázni rá..


2014. febr. 15. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
Amúgy 1 hónapja alig alszom, meg még veszekednek is azon, hogy ki keljen fel hozzá, hihetetlen komolyan. Füldugóval ne jöjjetek, mert úgy begyulladt tőle a fülem az 1. héten, hogy elment a hallásom napokra.
2014. febr. 15. 16:36
 2/67 anonim ***** válasza:
15%

a gyerekek nagyon is aranyosak, és szeretnek, ha érzik hogy szeretik őket.

Ha zavar, lépj le otthonról.

2014. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Aludjak a híd alatt, vagy hogy gondolod?
2014. febr. 15. 16:43
 4/67 anonim ***** válasza:
39%

Ez a kis bőgőmasina amúgy a testvéred.

Anyád persze hogy ideges, hiszen fáradt, szervezete most állna vissza a terhesség, szülés előtti állapotra.

Talán most csak a testvéri féltékenység szól belőled, de gondolj bele, Te már tudsz egyedül enni, wc-re menni.

Talán ismerkedj össze a tesóval, és megváltozik a véleményed. Majd meglátod, ha Rád mosolyog, megismer, változik a hozzáállásod.

De most még nagyon kicsi. Jobb lenne otthon a légkör, ha segítenél, nem tennél ilyen kijelentéseket, néha felvennéd, pesztrálnád, Anyukád tudjon pihenni.

Ti már így vagytok egy család. Ne akarj kilógni belőle.

2014. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel ez a család.

Ma is egész nap pihen.

2014. febr. 15. 16:46
 6/67 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy?
2014. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele összeismerkedni, de semmi. Utálom őket. Nem aranyosak, nem cukik, nem érzek semmit iránta, nem érzem testvéremnek sem.
2014. febr. 15. 16:47
 8/67 A kérdező kommentje:
18
2014. febr. 15. 16:47
 9/67 anonim ***** válasza:
32%

Minek kérdezel, ha nem tetszik a válasz, és még le is pontozol?

Ha Neked sz@ar napod van, legyen másnak is????

2014. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Nincs szr napom és nem pontozok se fel, se le.
2014. febr. 15. 16:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!