Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. A kolegàmmal összejöttem,majd jött a bemutatá...minden rendben ment,klappol közöttünk minden. Én szimpi vagyok a családjának. Viszont Neki van egy beteg gyereke és emiatt a szüleim szétszedtek minket. Nekem úgy érzem Ő a nagy Ő és azóta titokban jön el hozzám,mikor a szüleim nincsenek otthon. Azt mondták a szüleim mindenáron szétszednek tőle,ha újrakezdem vele... Ez nekem nagyon rossz... Én azt tervezem,hogy ha különköltözök akkor összebútorozok Vele és a lányával... Nem akarom,hogy a szüleim befolyásolják a párválasztásomat... Mindent befolyásolnak az életemben. Sehova nem mehetek nélkülük,nincsenek barátaim,sehova se járhatok. Ti is a nagyŐ-t választanátok, vagy lemondanátok róla a szüleitek kedvéért? Munkahelyen azt mondták aranyossak vagyunk együtt,összeillünk,megbízható a fiú.(Még az is azt mondta aki nem szereti annyira,de megbízhatónak tartja...)

Véleményetek?


Egy magányos pesti szívű nő



2013. nov. 17. 14:17
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Annyira nem értem. Most mi is a kérdés? Véleményt kérsz h mit tegyél erre mindenkit lehurrogsz akkor minek írod ki mert így az egész értelmetlen.

25 évesen szánalmas először is hogy anyád beleszól az életedbe, te felnőtt ember vagy szabad akarattal s jogokkal rendelkezel. 25 éves koromban költöztem én is, ugyanis a sarkamra álltam igaz szűkösebben de boldogabban éltem.

Tehát:Vagy lelépsz s megmutatod mire vagy képes 25 évesen olcsó garzon vállalható, vagy élsz anyáddal 30 éves korodig s tűröd viseled a megmozdulásait aztán léphetsz majd ha kb 8-10 millió összejön a lakásra mert kb ennyire jön ki egy kisebb lyuk Pesten:) 8-10milla nem 1-2 év alatt jön össze:) úgyhogy még nyeled 10 évig anyád utasításait /amihez joga nincs/ vagy választod a boldogságot és felnőtt életet kezdesz.

2013. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
4 milla a beugró:) s a törlesztést hogy fizeted ha most se tartod el magad? vagy a párod is ennyire motivált férfi létére?esetleg ketten kivenni egy garzont? vagy segíteni a törlesztésben, anyagiakban remélem neki is ennyire fontos hogy boldogok legyetek.
2013. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!