Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. A kolegàmmal összejöttem,majd jött a bemutatá...minden rendben ment,klappol közöttünk minden. Én szimpi vagyok a családjának. Viszont Neki van egy beteg gyereke és emiatt a szüleim szétszedtek minket. Nekem úgy érzem Ő a nagy Ő és azóta titokban jön el hozzám,mikor a szüleim nincsenek otthon. Azt mondták a szüleim mindenáron szétszednek tőle,ha újrakezdem vele... Ez nekem nagyon rossz... Én azt tervezem,hogy ha különköltözök akkor összebútorozok Vele és a lányával... Nem akarom,hogy a szüleim befolyásolják a párválasztásomat... Mindent befolyásolnak az életemben. Sehova nem mehetek nélkülük,nincsenek barátaim,sehova se járhatok. Ti is a nagyŐ-t választanátok, vagy lemondanátok róla a szüleitek kedvéért? Munkahelyen azt mondták aranyossak vagyunk együtt,összeillünk,megbízható a fiú.(Még az is azt mondta aki nem szereti annyira,de megbízhatónak tartja...)

Véleményetek?


Egy magányos pesti szívű nő



2013. nov. 17. 14:17
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
86%
milyen egy pesti szívű nő?????
2013. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, kérdező, ha ennyire szerencsétlen vagy 25 éves létedre, akkor meg is érdemled a sorsod.


A lekötött pénzedet szépen felveszed a bankban, kiveszel egy szobát valahol, aztán szépen összecsomagolsz és közlöd anyukáékkal, hogy holnaptól nem laksz otthon.

2013. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
93%

Bármilyen indokot is hozol fel, szánalmas, ha hagyod, hogy irányítsanak 25 évesen is, mikor ráadásul dolgozol. Még hogy ők tartanak el, ez vicc (ki az a hülye, aki önként lemond a fizetéséről??). De még ha ki is segítenek (ami szülőként azért nem mártír tett), nincs hozzá joguk, hogy a magánéletedbe beleszóljanak.

Azért ketten együtt a szerelmeddel ha annyira akarjátok, másfél szobás albérletbe simán mehettek a kislánnyal, de persze nem akarásnak...

2013. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

2 éve ismerem,a szüleinél lakik a testvérével és a gyerekével...

Amúgy a lekötött pénzt nem lehet csak úgy levenni a számláról... Jövő őszig van lekötve....addig ha hozzányúlok bukok párszáz ezret....

2013. nov. 17. 14:33
 15/52 anonim ***** válasza:
93%

A lekötött pénzhez hozzá lehet nyúlni, engem pont nem érdekelne, mennyi kamattól esek el, ha valóban ilyen szülőkkel kéne élnem.

ÉS ha hagytad, hogy megtegyék azt, hogy előttük szakítanod kellett, ne haragudj, de jó nagy hülye vagy.

2013. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
94%

Ha buksz rajta, akkor nem lekötve van, hanem valami befektetésben. Ha simán le van kötve betétben, akkor felveheted, csak a kamatot bukod. Nyilván (kac-kac) elolvastad, amit aláírtál a bankban.


De tök mindegy, mit tanácsolunk. Panaszkodni akartál kicsit, szidni a szüleidet, de tenni semmit nem fogsz.

2013. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
95%
A lekötött pénzen maximum a kamatot bukod el, nem a betett összeget. De ha neked ez fontosabb, akkor lakjál továbbra is otthon, és legyél boldogtalan. Ilyen életképtelen, elcseszett emberekkel úgysem lehet mit kezdeni.
2013. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
94%
A válaszolók szinte egy véleményen vannak, mégis szépen le van pontozva mindenki. Kérdező, hány nicken bohóckodsz itt? A több százezernél már tudtam, hogy kamu, szerintem fogalmad sincs, mennyi pénznek a kamata több százezer.
2013. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
94%

én nem akarlak bántani, de ez tényleg életképtelenség...

miért adod oda a fizetésed? meg mi ez, hogy előttük szakítanod kellett?? nem is értem, szerintem ezt már egy 15 évessel se tudják megcsinálni a szülei, nem egy 25 évessel...

2013. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
94%

mit háborogsz, az volt a kérdés, mi a véleményünk. Tessék, ez az.

25 éves, dolgozó nő vagy, pénzed van. Mit akarsz, sajnáljunk, hogy micsoda szüleid vannak, pedig te olyan hatalmas jó ember vagy, aki összeáll egy beteg gyereket nevelő apával?

Bocs, nem fogom ezt írni. Az a véleményem, hogy aki semmit nem tesz magáért, az megérdemli a sorsát.

2013. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!