Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. A kolegàmmal összejöttem,majd jött a bemutatá...minden rendben ment,klappol közöttünk minden. Én szimpi vagyok a családjának. Viszont Neki van egy beteg gyereke és emiatt a szüleim szétszedtek minket. Nekem úgy érzem Ő a nagy Ő és azóta titokban jön el hozzám,mikor a szüleim nincsenek otthon. Azt mondták a szüleim mindenáron szétszednek tőle,ha újrakezdem vele... Ez nekem nagyon rossz... Én azt tervezem,hogy ha különköltözök akkor összebútorozok Vele és a lányával... Nem akarom,hogy a szüleim befolyásolják a párválasztásomat... Mindent befolyásolnak az életemben. Sehova nem mehetek nélkülük,nincsenek barátaim,sehova se járhatok. Ti is a nagyŐ-t választanátok, vagy lemondanátok róla a szüleitek kedvéért? Munkahelyen azt mondták aranyossak vagyunk együtt,összeillünk,megbízható a fiú.(Még az is azt mondta aki nem szereti annyira,de megbízhatónak tartja...)

Véleményetek?


Egy magányos pesti szívű nő



2013. nov. 17. 14:17
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
25 éves vagy, dolgozol: mi a kérdés: Elköltözöl otthonról, aztán ha ott tart a kapcsolatotok, összeköltöztök. Ennyi.
2013. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%

Mondd már el, hogyan szedtek szét benneteket a szüleid? Rád zárták az ajtót és nem találkozhattok?

15 évesen határozottabb voltam, mint te most.

2013. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nemtudok elköltözni,nincs hova....albi kizárva,nem keresek annyit...
2013. nov. 17. 14:22
 4/52 anonim ***** válasza:
85%
Nem keresel annyit.... ezt a szöveget... Nem palotát kell bérelni, elég egy szoba is, vagy esetleg egy garzon. Az nem egy vagyon.
2013. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom amióta dolgozol teszel félre, hiszen a szüleiddel élsz. Abból lehet fizetni kauciót.
2013. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
98%
Ha a szüleid a boldogságod útjába akarnak állni, nem szeretnek téged (v csak eléggé). Páromat választanám, senki kedvéért lemondani, hát az nem fer, hogy valaki meg akarja mondani, hogy kivel lehetsz, és kivel nem.
2013. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem!!!! Vannak sajnos ilyen szülők,akik ennyire maradiak... Azzal indokolták,hogy szakítsunk,mert beteg a gyereke... Felhívták,hogy nem találkozhat velem többet,és utána ott előttük kellett szakítanom vele... Le van kötve a pénzem,ők tartanak el,s amíg Ők tartanak el,addig az lesz,az van amit Ő mondanak. Tetszik nem tetszik ez van.
2013. nov. 17. 14:28
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
A pasi a híd alatt lakik a lányával? Nyilván nem. Miért nem költöztök össze már most, mire vártok?
2013. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat! :) Mennek a zöldek! :)
2013. nov. 17. 14:31
 10/52 anonim ***** válasza:
92%

Akkor újra: mi a kérdés? Tetszik, nem teszik, ez van.


De még mindig nem értem: van megtakarított pénzed (ez a te neveden van???), dolgozol. Miért ők tartanak el? Miért nem tudod felvenni a megtakarított pénzt és albérletbe menni?

2013. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!