Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. A kolegàmmal összejöttem,majd jött a bemutatá...minden rendben ment,klappol közöttünk minden. Én szimpi vagyok a családjának. Viszont Neki van egy beteg gyereke és emiatt a szüleim szétszedtek minket. Nekem úgy érzem Ő a nagy Ő és azóta titokban jön el hozzám,mikor a szüleim nincsenek otthon. Azt mondták a szüleim mindenáron szétszednek tőle,ha újrakezdem vele... Ez nekem nagyon rossz... Én azt tervezem,hogy ha különköltözök akkor összebútorozok Vele és a lányával... Nem akarom,hogy a szüleim befolyásolják a párválasztásomat... Mindent befolyásolnak az életemben. Sehova nem mehetek nélkülük,nincsenek barátaim,sehova se járhatok. Ti is a nagyŐ-t választanátok, vagy lemondanátok róla a szüleitek kedvéért? Munkahelyen azt mondták aranyossak vagyunk együtt,összeillünk,megbízható a fiú.(Még az is azt mondta aki nem szereti annyira,de megbízhatónak tartja...)

Véleményetek?


Egy magányos pesti szívű nő



2013. nov. 17. 14:17
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Ahha valóban....
2013. nov. 17. 15:33
 42/52 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nekem az nem tetszik,h mindenki mondogatja h azonnal cselekedjek... De senki se érti h nemtudok... Voltam bankban kérdeztem... Nem így működik a dolog sajna h úgy dö tök veszek lakást és jólvan... Nekem ehhez hitel kell,amihez kell alaptőke minimum 4 milla... Erre mit kapok,lehurrognak anéljül h kédeznének...jah és ítélkeznek is... Utálom az ilyet...

2013. nov. 17. 15:39
 43/52 A kérdező kommentje:
Utolsó! Zöld mancsot akartam nyomni!
2013. nov. 17. 15:40
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, kérdező, de ha azt mondod, hogy egyedül ne, tudsz megélni a fizetésedből, akkor mégis hogyan fogsz majd hitelt fizetni ÉS megélni?
2013. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

#41-es vagyok!


Oké akkor ne vedd ki a pénzed, ezt is meg lehet érteni, de akkor mégis mit vársz, milyen segítséget???


A barátodnak nincs félretett pénze, legalább annyi, hogy egy másfél szobás albérletbe tudjatok költözni?


Szülei nem tudnak nektek segíteni?


Szüleiddel tényleg nem lehet normálisan megbeszélni ezt az egész dolgot?(Nekik is elmondanád, hogy mit érzel a pasi iránt meg, meg amit ide leírtál nekünk stb...) Elvileg normális, értelmes felnőtt emberek vagytok. Kommunikáljatok!


Vagy kivárjátok azt az egy (vagy több évet), amíg össze nem tudtok költözni!


Jobb ötleteim nincsenek, ezen csak ti tudtok változtatni!

2013. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

akkor itt egy tanács ami megfelelhet:


várj jövő őszig, amíg kiveheted a pénzed, addig meg találkozz a barátoddal titokban, hogy nehogy rájöjjenek a szüleid.


bár ez elég nyomorúságos, de neked erre van szükséged.

2013. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
várj ameddig le nem jár a lekötés, utána pedig költözz össze a pároddal. mi sem egyszerűbb. úgy tűnik más megoldás nincs.
2013. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
És a nagy ő a kisujját legalább megmozdítja a közös jövőtök érdekében, vagy ő is otthonról kesereg itt a gyikben, hogy eltiltották a barátnőjétől? Furcsa, hogy te eltervezed, hogy külön költözöl vele, aki szintén a szüleivel él meg a tesójával, valahogy nem tűnik úgy, hogy ott is kiegyensúlyozottan mennének a dolgok...
2013. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
Maximum kivárod az időt,míg lesz alaptőkéd különmenni a szüleidtől.Addig meg az is kiforrja magát,valóban nagy Ő-e ez a bizonyos illető.
2013. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom, magányos pesti szívű nő:))))) az meg mi a csuda?

Ha ilyen életképtelen vagy 25 évesen, megérdemled a sorsod. 25 évesen eltartanak, miközben dolgozol, a pofám leszakadna ha ezt eltűrném. És mégis mennyit keresel, hogy nem tudnál abból albérletbe menni? Én nem keresek sokat de gyerekkel vagyok albérletben és megvagyunk. Ja, hogy akkor nem tudnád az egész fizetésed félretenni? Hát ilyen az élet, más sem tudja. De nem is tartatjuk el magunkat a szülőkkel!!!

Ne panaszkodj, ha nem teszel semmit a céljaidért, ha nem tudsz felnőttként élni, viselkedni!

2013. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!