Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. A kolegàmmal összejöttem,majd jött a bemutatá...minden rendben ment,klappol közöttünk minden. Én szimpi vagyok a családjának. Viszont Neki van egy beteg gyereke és emiatt a szüleim szétszedtek minket. Nekem úgy érzem Ő a nagy Ő és azóta titokban jön el hozzám,mikor a szüleim nincsenek otthon. Azt mondták a szüleim mindenáron szétszednek tőle,ha újrakezdem vele... Ez nekem nagyon rossz... Én azt tervezem,hogy ha különköltözök akkor összebútorozok Vele és a lányával... Nem akarom,hogy a szüleim befolyásolják a párválasztásomat... Mindent befolyásolnak az életemben. Sehova nem mehetek nélkülük,nincsenek barátaim,sehova se járhatok. Ti is a nagyŐ-t választanátok, vagy lemondanátok róla a szüleitek kedvéért? Munkahelyen azt mondták aranyossak vagyunk együtt,összeillünk,megbízható a fiú.(Még az is azt mondta aki nem szereti annyira,de megbízhatónak tartja...)

Véleményetek?


Egy magányos pesti szívű nő



2013. nov. 17. 14:17
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, mert te tulajdonképpen milyen választ vártál? Vagy nem esett le neked, hogy mivel ez egy névtelen fórum, ezért nyilvánvalóan olyan emberektől fogsz választ kapni, akik nem ismered a hátteret?


Hozzáteszem, enélkül is gáz az, hogy 25 éves felnőtt ember létedre még anyukádék szabnak meg neked minent, és ahelyett hogy változtatnál, csak panaszkodsz.

2013. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan, írd meg kérlek, mégis mit vársz a válaszolóktól?


Két lehetőség van:

- otthon maradsz, csinálod amit mondanak. Mint egy gyerek.

- kiállsz magadért és elköltözöl. Nem lesz egyszerű, lesznek viták, problémák. Ezt hívják életnek.

2013. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
95%
egy biztos ha ő az igazi ne hagyd elmenni!!! én tudom miről beszélsz, csak nálunk fordítva volt.. nekem van sérült gyermekem, és a férjemnek akarták megtiltani hogy velem maradjon... de nem hagyta magát mert tudta hogy mi együtt lehetünk boldogok! :) amint írtam is... ma már a férjem... anyja meg nem tud mit tenni... beletörődik szép lassan a helyzetbe... közösen sincs annyi pénzetek hogy kivegyetek egy pici lakást? esetleg nagyszülő akikhez odaköltözhetnél? van fizetésed... nem kell téged eltartani.. bár én mindenképp azt a megoldást keresném hogy összeköltözzek a párommal...
2013. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Kedves 24-es! Anyukámon kívül nincs senkim. Apám nem tartja velem a kapcsolatot,mert fiút akart én lány lettem--így számára az nem gyerek.... Köszi,hogy Te megértesz! :) Megkérdezhetem mi a baja a prontyodnak? Az övé auti...enyhe fokban.
2013. nov. 17. 14:48
 25/52 anonim ***** válasza:
93%
Az előbb még azt írtad, hogy a szüleid befolyásolnak, most meg azt, hogy nem is tartod a kapcsolatot apáddal. Kamukérdés.
2013. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
92%
ó, 26, erre majd jön a válasz, hogy van nevelőapja, akit az apjának tekint. Mindig ez van, ha lebukik valaki, kidumálja. Én már korábban írtam, a több százezres kamatnál tudtam, hogy kamu.
2013. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
91%
Tuti kamu kérdés. Ennyire szerencsétlen és életképtelen nem lehet valaki 25 éves létére... Olyan mintha egy 15 éves kislány unalmában szórakozna.
2013. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

Annyira elképzelhetetlen,hogy az anyám férjhezment és lett nevelőapám?

Eléggé vicces,hogy mennyi ember gondolja kamunak... Bár az lenne...

2013. nov. 17. 14:57
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

most akkor anyádon kívül nincs senkid vagy van egy nevelőapád?

HA a nevelőapád senki, akkor hogyan szólhat bele az életedbe?

Bírom ám, még kicsit magyarázkodj, ez a legjobb a kamukérdésekben.

2013. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Kihaltak a normális válaszadók,mert ritkák lettek,mint a fehér holló... Ez az oldal is tinibarmokkal lett tele mint a híres Facebook... Ide se érdemes jönni,mert a normális vs. idióta válaszolók száma 1:947354427291963542
2013. nov. 17. 14:59
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!