Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. A kolegàmmal összejöttem,majd jött a bemutatá...minden rendben ment,klappol közöttünk minden. Én szimpi vagyok a családjának. Viszont Neki van egy beteg gyereke és emiatt a szüleim szétszedtek minket. Nekem úgy érzem Ő a nagy Ő és azóta titokban jön el hozzám,mikor a szüleim nincsenek otthon. Azt mondták a szüleim mindenáron szétszednek tőle,ha újrakezdem vele... Ez nekem nagyon rossz... Én azt tervezem,hogy ha különköltözök akkor összebútorozok Vele és a lányával... Nem akarom,hogy a szüleim befolyásolják a párválasztásomat... Mindent befolyásolnak az életemben. Sehova nem mehetek nélkülük,nincsenek barátaim,sehova se járhatok. Ti is a nagyŐ-t választanátok, vagy lemondanátok róla a szüleitek kedvéért? Munkahelyen azt mondták aranyossak vagyunk együtt,összeillünk,megbízható a fiú.(Még az is azt mondta aki nem szereti annyira,de megbízhatónak tartja...)

Véleményetek?


Egy magányos pesti szívű nő



2013. nov. 17. 14:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
94%
Na, ha ennyire be tudsz szólogatni az amúgy az átlagnál normálisabb válaszadóknak (szidhatnának ennél jobban is), akkor állj ki otthon is magadért, ne itt panaszkodj. Ennyi.
2013. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
95%

tinibarmok? ÉS ezt pont egy ilyen életképtelen 25 éves írja le? A tiniknek több eszük és határozottságuk van, mint neked, ha a kérdésed nem kamu.

Egyébként 36 vagyok, a tinilányom 16 és itt vigyorog azon, mennyire nem bírsz a magad lábára állni. Kb 10 dolgot mondott, amit megtehettél volna már a magad érdekében. Ennyit a tinibarmokról.

2013. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
91%
Választhatsz, hogy bepótolod, ami elmaradt 15 évesen (a lázadásra gondolok), vagy maradsz a szüleid haláláig maximum 14 éves szinten, akinek mindent megmondanak a szülei. Egyébként nagyon egyszerű, felveszed a pénzedet és összeköltöztök a barátoddal. De ha neked ez nem ér meg pár 100000 ft-ot, akkor maradj otthon. Igazából teljesen felesleges írogatni neked, úgy sem fogsz semmit csinálni, majd a szüleid bezárnak a szobádba és ha nagyon pattogsz még jól össze is vernek, csak hogy tudd, hol a helyed.
2013. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
de miért adod oda másnak a fizetésed? könyörgöm, legalább erre válaszolj már... vagy, hogy miért kötötted le...
2013. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen, tudod mikor érdekelne anyám véleménye! Esetleg meghallgatnám hogy mit gondol, de kész slussz-passz. FELNŐTT NŐ VAGY. Vedd ki a pénzed a bankból és menj albérletbe a pároddal! Nem tudom mire vársz még... egy 15 éves kamasz másképp viselkedik mint te a 25 éveddel.


Amúgy milyen az a magányos pesti szív?:D

2013. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék. Én soha nem hoznám magam kiszolgáltatott helyzetbe. Pláne nem szándékosan.
2013. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
90%

Ha párszáz ezret bukik, akkor több milliójának kell a bankban lenni..


Egyébként nem olvastam el a válaszolókat, csak a kérdező válaszait, szerintem ő otthon akar maradni. Ennyire egyszerű. Próbálja magát becsapni, meg kérdéseket kiírosgatni, de olyan nincs hogy valaki akinek önálló keresete, banki megtakarítása van felnőtt korára ne tudjon elköltözni az anyjától, mert az megtiltja. Na szóval ez egy vicc. Megérdemlitek egymást a családoddal! És ez egy normális válasz volt, mielőtt belekötnél. Minden válasz normális, ami azt mondja, hogy fogod magad és elhúzol. Ennyi.

2013. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Lakásbeugróra van lekötve,de egyedüli kezesként vagyok a szüleim lakáshitelében. Így én nehezebb feltételekkel kapok majd lakáshitelt. Máshigy nemtudok gyűjteni csakha az egész fizumat félreteszem...így hamarabb gyűlik őssze a lóvé,hamarabb húzok el... Megélni csak úgy tudok ha eltartanak... Ès igen eddig 3,5 millióm van,de minimum 4 milla kell egy lakásbeugróhoz...
2013. nov. 17. 15:22
 39/52 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, kérdező, ez eseten tulajdonképpen mit vársz? Van két döntési alternatívád, az egyik az, hogy most azonnal felveszed a pénzed és elkezdesz végre normálisan, boldogan élni, vagy gyűjtögetsz még egy kicsit, és végigszenveded a követkeő évet is, aztán majd utólag rájössz, hogy elrontottad az életed.


Te már választottál, szerintünk rosszul teszed, de nem a mi életünk, nem a mi döntéseink, és nem a mi szenvedésünk. Ha neked ez kell, akkor mi nem fogunk visszatartani benne.

2013. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
86%

Most komolyan írd már meg, hogy milyen segítséget vársz itt, ha eddig a használható válaszokat is lehurrogtad valamint mindenre volt valami indokod!!!


Ezt írod: "Én azt tervezem,hogy ha különköltözök akkor összebútorozok Vele és a lányával..."


Na, sokan mások is ezt tanácsolták itt neked, de te ezerféle magyarázatot adtál rá, hogy miért nem fog összejönni.


Mondd már meg kérlek! Az a pasi, akit összeszedtél ő is ilyen szerencsétlen, mint te?? (nem bántásból kérdezem, de két langyos víz nem tudom, hogy hogy fog majd életben maradni szülői segítség nélkül)


A férfi szülei nem tudnának titeket ez esetben valahogy segíteni?!


Ki lehet/ne itt sok mindent találni, de én már ötletet sem "merek" neked írni, mert vagy nem tetszik vagy van rá valami kifogásod...


Szerintem először fejben döntsd el, hogy mit is akarsz és azt hogyan tudnád megvalósítani!!

2013. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!