Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges anyámra?

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok meg kell csinálnom az 50 órát. Egy óvodába akarok menni, mert könyvtárba nem szeretnék menni borítékot nyálazni. Ráírtam emailben az egyik óvodára telefonos egyeztetés kell. Iskolában nem lehet telefomozni du pedig ezdésre megyek, ezért megkértem anyámat hogy hívja már fel nekem őket mert ő kicsit szabadabb a munkájával. Ennek úgy kb 1-2 hónapja. Azóta nem hívja fel mert hogy neki nincs kedve. De ugye én meg nem tudom felhívni őket. Minsen nap megkérem de nem képes felhívni őket pedig ez szerintem nem nagy dolog és még egyszer hangsúlyozom, én iskolßban vagyok délután pedig ezdésem, este pedig nincs ügyfélfogadás. Tegnap idegesen szóvá tettem nekj, se nyilván én voltam az idióra és megkaptam hogy miért pont óvoda aminek semmi köze a problémához. Mondom neki hadd döntsem már el hogy hol akarom ledolgozni a közmunkát.


Jogosan vagyok ideges emiatt?



okt. 10. 07:00
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
+ nem nincs ügyfélfogadás délután. Hiszen du próbáltam hívni senli nem vette fel vagy kinyomták.
okt. 10. 10:11
 22/50 Micimacko67 ***** válasza:
85%
Kérdező, abban rugalmatlan iskolában most is a telefont nyomkodod! Tanítási időben! Ehelyett a komment helyett inkább telefonálhattál volna! S tudod...ha nem veszik egyszer megpróbálom kétszer, háromszor, akárhányszor...amíg nem sikerül! Ez neked fontos nem nekik! Ha rád csapják, próbálkozol újra...Csak szólok, hogy lehetőleg bemutatkozással kezd a hívást...ez fontos!
okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
22 mert reggek már felhívtuk őket? Még mindig nem ez volt a kérdes amugy se
okt. 10. 10:17
 24/50 anonim ***** válasza:
38%
Írj e-mailt.
okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
94%
na, most pl fel tudod hívni őket, mert úgy tűnik, nűlad van a telód suliidőben...
okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi ido alatt mar reg kereshettel volna egy masik helyet.

Kifogas kifogas kifogas.


En szulokent egyebkent szivesen segitenek a gyerekemnek, felhivnam, ha megker, de ez en vagyok.

Nalatok mas a helyzet, tessek megoldast talalni. Most miert nem telefonalsz? Miert csucsulsz ezen a teman mar 2 honapja?

Miert nem keresel masik helyet?

okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 Katona Dius ***** válasza:
91%

1. a diákok még 9. osztályban megkapják a naplót, amibe az 50 órát ki kell gyűjteni.

2. könyvtár, óvoda, bőlcsöde van nyáron is, nyáron is dolgozhatnak.

3. azt én sem értem, nyárom miért nem tudott kérdező telefonálni.

okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy személyesen lenne célszerű bemenned. Fentebb írtad, hogy nincs minden nap edzés. Kizárt, hogy délben mindenki elmegy az irodai dolgozók közül. Ha kinyomták, úgy valaki csak van bent..
okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
80%

"du pedig ezdésre megyek,"


Minden nap?

okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
72%

Kérdésed:"jogosan vagyok mérges anyámra?"

Válasz: Nem.

Szívesen.


UI.: Popsidat ne törölje ki helyetted?

okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!