Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges anyámra?

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok meg kell csinálnom az 50 órát. Egy óvodába akarok menni, mert könyvtárba nem szeretnék menni borítékot nyálazni. Ráírtam emailben az egyik óvodára telefonos egyeztetés kell. Iskolában nem lehet telefomozni du pedig ezdésre megyek, ezért megkértem anyámat hogy hívja már fel nekem őket mert ő kicsit szabadabb a munkájával. Ennek úgy kb 1-2 hónapja. Azóta nem hívja fel mert hogy neki nincs kedve. De ugye én meg nem tudom felhívni őket. Minsen nap megkérem de nem képes felhívni őket pedig ez szerintem nem nagy dolog és még egyszer hangsúlyozom, én iskolßban vagyok délután pedig ezdésem, este pedig nincs ügyfélfogadás. Tegnap idegesen szóvá tettem nekj, se nyilván én voltam az idióra és megkaptam hogy miért pont óvoda aminek semmi köze a problémához. Mondom neki hadd döntsem már el hogy hol akarom ledolgozni a közmunkát.


Jogosan vagyok ideges emiatt?



okt. 10. 07:00
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
95%

Én is akkor szoktam így húzni-halasztani a dolgokat, ha nagyon nem fűlik hozzá a fogam. Te is ezt csinálod. Volt rá 1-2 hónapod. Az nem igaz, hogy ennyi idő alatt soha nem lett volna rá 5-10 perced, hogy felhívd őket. Csak nem akarod. Vagy félsz a hívástól. Kényelmetlen, kellemetlen.

Ha haverokkal kellene valami bulit leszervezni, már rég lebeszélted volna akár suliidőben vagy edzésidő mellett/alatt is. Akár telefonon is. Csak ehhez a híváshoz nem fűlik a fogad. Gondoltad, hogy anya majd ezt is megoldja helyetted. Anya meg úgy gondolta, hogy önállósodj csak, intézd csak szépen a dolgaid magad, nagyfiú/nagylány vagy már, meg tudod te is oldani. Kénytelen leszel felhívni őket, ha oda akarsz menni. Ess túl rajta. Túléled.

okt. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
91%
Ne mondd már hogy nincs 2 hónapja egy olyan délutánod amibe nem fér bele egy 10 perces telefonálás
okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
37%
Valamennyire jogosan vagy mérges. Én is mérges lennék a szüleimre, ha ilyen életképtelen idiótává váltam volna a nevelésük alatt. De ha mérges is vagy rá, úgyis neked magadnak kell rendezni a munkát is, meg azt is, hogy béna vagy.
okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, ha két hónapja nincs 10 perc szabadidőd napközben, akkor hogy akarsz ott 50 órát ledolgozni?
okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
86%
Kamu
okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg edzikélés helyett telefonálhatsz is. Ha előbbihez elég felnőtt vagy (meg gondolom, a bulihoz is), akkor ahhoz is, hogy intézd a magad dolgait. Ha a tanároddal kell megbeszélni, hogy pl elmehess 10 perccel hamarabb orvosi vizsgálat miatt, ahhoz is anyádat csicskáztatod?
okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
94%

Bakker, 1-2 hónapja kérted meg...azóta neked sem volt 10 perced telefonálni?😁

1-akkor még nem is volt suli

2-még ha edzésre is mész, akár menet közben a suli és az edzés között is tudsztelefonálni.

Azt ne mondd, hogy reggeltől estig elő sem veszed a telót.

okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
73%

Bocs, de miért anyádnak kellene felhívnia az ovit, amikor neked BŐVEN lett volna időd a nyári szünet alatt - meg suli után is.


Egyszer nem mész edzésre és problem solved. De ez egy béna szar kamu ;)

okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Nem kamu és nem is ez volt a kérdés. Sportolóként nem hagyhatok ki egy edzést sem és nem kellenek a fikázódások. Szerintem jogosan vagyok mérges hogy anyám nem képes segíteni nekem. Felhívtam az óvodát de vagx nem vették fel, vagy rám csapták a telefont. Ezt is leírtam. Nem vagyok életképtelen csak anyámbak kicsit rugalmasabb a munkája mint nekem a suli.
okt. 10. 10:08
 20/50 A kérdező kommentje:
+ azt nem írtam h egyáltalán nm hívtam őket. Hívtam de ram csapták a telót, ezert merészeltem megkérni a saját anyamat hogy segítsen nekem.
okt. 10. 10:10
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!