Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges anyámra?

Jogosan vagyok mérges anyámra?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok meg kell csinálnom az 50 órát. Egy óvodába akarok menni, mert könyvtárba nem szeretnék menni borítékot nyálazni. Ráírtam emailben az egyik óvodára telefonos egyeztetés kell. Iskolában nem lehet telefomozni du pedig ezdésre megyek, ezért megkértem anyámat hogy hívja már fel nekem őket mert ő kicsit szabadabb a munkájával. Ennek úgy kb 1-2 hónapja. Azóta nem hívja fel mert hogy neki nincs kedve. De ugye én meg nem tudom felhívni őket. Minsen nap megkérem de nem képes felhívni őket pedig ez szerintem nem nagy dolog és még egyszer hangsúlyozom, én iskolßban vagyok délután pedig ezdésem, este pedig nincs ügyfélfogadás. Tegnap idegesen szóvá tettem nekj, se nyilván én voltam az idióra és megkaptam hogy miért pont óvoda aminek semmi köze a problémához. Mondom neki hadd döntsem már el hogy hol akarom ledolgozni a közmunkát.


Jogosan vagyok ideges emiatt?



okt. 10. 07:00
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
74%
#29 Ha élsportoló, akkor valószínűleg igen, nekem is volt osztálytársam, aki tavasztól őszig minden délután evezett, télen minden nap szárazedzés.
okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
46%

Ha akkora élsportoló és tehetséges, tök felesleges a továbbtanulás, hiszen olimpikon lesz, nem?

Egyéb esetben fennáll, amit a legtöbben írtak: menjen be.

okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
77%

"Nem nem mindennap megyek edzésre"

#3

okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
25%
#32 Miért, szerinted mindenkiből olimpikon lesz? Megsúgom, még aki ifjúsági világbajnokságra jár, abból sem. Az én minden nap edző versenysportoló ismerősöm például gimi utolsó évére abbahagyta, és orvos lett.
okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
88%
Egy élsportoló pláne ne legyen annyira életképtelen, hogy egy telefont képtelen elintézni. Ott van az idő, mikor átmegy iskolából edzésre vagy öltözik. Vagy megbeszéli az edzővel. Vagy az iskolában az osztályfőnökével. De amúgy is leírta, hogy nincs mindennap edzés, tehát az egész csak duma megint.
okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
N3m értem miért ne lehetne segíséget kérni amyámtól nem értem ezt a hozzászólást
okt. 10. 21:01
 37/50 A kérdező kommentje:
Hozzáállást*
okt. 10. 21:01
 38/50 anonim ***** válasza:
90%
Segítséget lehet kérni, követelőzni, meg magas lovon ülni nem.
okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
89%
#36 Először anyádtól nem kérsz, hanem követelsz segítséget, aztán idegenektől a gyakorin vársz támogatást. A testi fittséged mellett a mentálisat és az érzelmit is edzhetnéd néha.
okt. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, kérdező, nem látod, milyen gáz, amit csinálsz? Persze, már a telefont is rád csapták.


Őszintén sajnállak, amiért ilyen unalmas az életet, hogy itt kell meséket kreálni.

okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!