Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szólnátok a 18-19 éves, de...

Szólnátok a 18-19 éves, de még gimnazista lányotoknak, hogy nem kéne átmennie a pasijához hetente 5-ször aludni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, nem tudom mit higyjek. Olvastam sok hozzászólást pároktól, akik 18-20 évesen költöztek össze, és lehurrogott szülőkről, mert 17 évesen meg merték mondani a jólnevelt gyerekeiknek, hogy mit csináljanak.

Viszont szerintem abszolút nem normális, hogy a lányom barátját június óta nem láttam, de a lányom heti 5x náluk volt, amiből elvárás lett a fiú részéről.


tegnap 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is állandóan azt mondogatták a szüleim, hogy amíg náluk élek, az ő kenyerüket eszem azt teszem amit ők mondanak. Na ennek az lett az eredménye, hogy menekültem. Most 30 vagyok és továbbra is azt gondolom, hogy hibáztak, ha pedig nem úgy értették ahogy én értettem, máshogy kellett volna kezelniük. Itt csak a kérdező oldalát látjuk, és amit ő gondol, vagy tudni vél a lánya kapcsolatáról. És itt tulajdonképpen el is kezdődött a probléma, hisz nem a lányával ült le beszélgetni, hanem idejött filozófálni, hogy vajon mi lehet a háttérben.


Kérdező az pedig nem lehet indok, hogy 10 évesen mi akart lenni. :D Tudod én mennyi minden akartam lenni gyerekkoromtól kezdve, egész a felnőttkoromig? Óvónő, tanár, lakberendő, grafikus, programozó. Az óvónőről és a tanárról 18 évesen tettem le, mert voltam egy gyerektáborban felügyelni és nem bírtam idegileg. Szóval az, hogy 10 évesen mi akart lenni, majd idősebbként rájött, hogy mégsem, nem hozhatod fel indoknak!

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább elgondolkodnék, vajon mi oka lehet annak, hogy máshol szívesebben alszik, mint itthon.
ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!