Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szólnátok a 18-19 éves, de...

Szólnátok a 18-19 éves, de még gimnazista lányotoknak, hogy nem kéne átmennie a pasijához hetente 5-ször aludni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, nem tudom mit higyjek. Olvastam sok hozzászólást pároktól, akik 18-20 évesen költöztek össze, és lehurrogott szülőkről, mert 17 évesen meg merték mondani a jólnevelt gyerekeiknek, hogy mit csináljanak.

Viszont szerintem abszolút nem normális, hogy a lányom barátját június óta nem láttam, de a lányom heti 5x náluk volt, amiből elvárás lett a fiú részéről.


tegnap 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
84%

18 éves voltam mikor összejöttünk a férjemmel. Én még bőven tanultam.

Az első pár hónap után, minden egyes este együtt aludtunk nálunk. Soha senki nem szólt érte. Főleg hogy a tanulmányi eredményeim nem romlottak.

tegnap 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
85%
De Kérdező, te egyáltalán felajánlottad valaha, hogy nálatok is legyenek? Mert van egy olyan sejtésem, hogy nem szívesen "kerülgetnéd" a párját, ezért inkább náluk vannak.
tegnap 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
92%
Azért meghallgatnám a lányod nézőpontját is. Mert a szülők sokszor túloznak amikor ilyen dolgokról van szó. :) Egyértelmű az írásodból, hogy nem kedveled a srácot.
tegnap 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez durva..
tegnap 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
4%

29 éves szűz nő vagyok,nagyon ciki ha valaki ilyen fiatalon szexuális életet él.

Én az ellenkezője vagyok sose volt fium se párkapcsolatom még egy csók sem.

Én az örök szűzeséget tartom előnyben,de ha még sem akkor is egy 24-26 évnél előbb miért fiú és szex.Persze természetesen akkor is csak házasság után megengedett az ilyen.

tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
87%

45 Ezt a nézeted nagyon ne reklámozd.

Természetesen a szexualitás egy egészséges kapcsolat velejárója. Nagyon felelőtlen az aki esküvő után hajlandó szexelni. Miért? Mert a szex is vagy működik vagy nem, és ha nem működik és házasság után derül ki mit csinálsz? Mivel örök hűséget fogadtál ezért benne maradsz és szenvedésre ítéled a másikat is?

tegnap 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt a lányod, én nem piszkálnám ezzel.
tegnap 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
76%
Nagykorú? Igen. És? Anyaként nem aggódhatsz a jövője miatt? Most kezdené felépíteni azt. Én biztos leülnék vele beszélgetni,és őszintén elmondanám,hogy mi zavar a kapcsolatában. Az is lehet hogy arra vár,hogy valaki észrevegye,hogy neki ez nem jó,csak nem mer lépni,mert a pasija fenyegeti. Mennyi 30-as nőnek is megterhelő kilépni egy bántalmazott kapcsolatból,nem még egy fiatalnak,aki észre sem veszi szinte hogy abban van. Nyisd fel a szemét,támogasd ha kell! Ha meg hárít,mert neki minden jó,akkor hagyd.
tegnap 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
53%
Megmondanám neki, még most rúgja ki ezt a gyökeret. Megharagszik... hülye hisztis pi.. az ilyen, nem "férfi."
tegnap 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
60%
Én inkább arról a feléről beszélgetnék vele, hogy ha ennyire felnőttnek érzi magát, akkor az ilyen "beduzzogok ha nem úgy lesz ahogy én akarom" viselkedést hogyan ajánlott kezelni, hacsak nem akar később még komoly gondokat magának, akár párkapcsolatról, akár barátságról, akár munkahelyi konfliktusról van szó.
tegnap 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!