Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa folyton bánt, verbálisan,...

Apa folyton bánt, verbálisan, de nem tudok elköltözni, mert még gimnazista vagyok. Mit tegyek? Nem bírom már?

Figyelt kérdés

Egy mélységesen önbizalom hiányos lány vagyok. Se barátaim, se párom. Apukám folyton emiatt csúfol. Mindig felhozza, hogy sosem lesz senkim, sosem fogok elköltözni innen és 40 éves koromban is szingli nőként fogok élni.

Mostanában azzal piszkál, amiért még sosem voltam férfival. Nem mondtam el neki nyilván, csak gyanítja, mert egyértelmű, sulin kívűl sehova sem járok.

De ezzel miért foglakozik egy tizenéves lány apja? Egy nap legalább 10x kicsifúl azért, mert szűz vagyok és a párban járó osztálytársaimra meg folyamatosan célzásokat tesz, hogy őket már d.gják.

Nem, ez sajnos nem kitaláció. Bárcsak az lenne. Eléggé abnormális, hogy egy apa így viszonyuljon a lányához. A legtöbben féltik őket a pasiktól, az enyém meg kicikiz azért, mert nem volt még senkim.

Ha összetalálkozunk a házban, úgy hív, hogy “Szűzi” ..... ez számomra nagyon degradáló. És gyerekes. Nagyon bánt.

Én is cikinek érzem, hogy nincs senkim, nagyon vágyok egy párra, de az önbizalomhiányom miatt ismerkedni sem merek. Egy kicsit szoc. fóbiás is vagyok. Ezen nem sokat segít, hogy viccet gyárt belőlem az apám.

Ma mondtam az anyukámnak, kicsit álmodozva, hogy mi lesz akkor, amikor nekem lesz egyszer gyerekem, erre az apám meghallotta és rávágta, hogy én mégis hogyan szülnék? Nem fog felcsinálni senki.


Különben meg nagyon féltenek. Sehova sem engednek el. Hétvégén el szeretnék menni kirándulni 2 ismerősömmel (csoda, hogy elhívtak), de azt mondták, hogy ha elmegyek, akkor haza se jöjjek. Szerintük “életveszélyes” dologra vállalkozok azzal, hogy más vezette autóban elmegyek egy 2 órás útra. Szerintük biztosan baleset lesz ebből. Anyám meg a másik véglet, folyton attól fél, hogy megerőszakolnak.


Mi a jó édes Istenért kell az én szexuális életemmel foglalkozniuk?????


2022. jún. 9. 17:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
99%

"Mi a jó édes Istenért kell az én szexuális életemmel foglalkozniuk?????"


Mert nekik nincsen!


Nem vicc. Komolyan mondom.

Van egy ócska házasságuk, amiben mindketten frusztráltak és rajtad töltik ki a frusztrációjukat. Anyukád a túlféltéssel, apukád meg a nőiességed becsmérlésével.

Testvéred nincsen?

2022. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

De van egy öcsém, de még pici, 7 éves.

Én meg 18 leszek júliusban.

2022. jún. 9. 18:22
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Én a helyedben visszaszólnék apámnak, hogy inkább legyek szüzi, minthogy egy olyan bunkó állat dugjon, mint amilyen az anyámat dugja.
2022. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Ugrassad a vén kecskét egyik napon, ha szüzikézik.

Mondd komoly arccal neki, hogy nem vagyok már szüzike,de te már nagytata leszel...2x is 9 hónap múlva:DDD


Ha ezek után nem kap szívrohamot, akkor valamelyik napon vidd haza egyik barátnődet és mutasd be, mint leendő ikreid apját-leendő férjedet:DDD


Amúgy, én képletesen a szülőkre borítanám az asztalt, hogy vegyék észre magukat, hogy irgalmatlan "xxx"-ek!

2022. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom, ez nagyon gáz :(

Tartok tőle, hogy az apukád téged fog megdugni. Normális ember nem pofázik ilyenekről a lányával, pláne nem állandóan. Egy gusztustalan beteg fasz.

Komolyan, kérd meg egy ismerősödet, hogy bemutathasd a barátodként. De valami jó izmos állatot, akitől apu farka visszahúzódik a seggébe.

2022. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy olyat tenne velem, nem olyan, csak a szája nagy. Igaza lehet az egyik válaszolónak, azt érdekli ez a téma, akinek nincs szexuális élete. Külön is alszanak az anyámmal...anyám a tesómmal alszik.


Gusztustalannak tényleg gusztustalan, mert folyton ezt a témát löki.

Még olyanokat mond, hogy amikor először leszek pasival, majd megijedek a farkától, meg sírva fogom telefonon hívni az anyámat.

(Tényleg félek egy kicsit a fiúktól, ezt ő is láthatja amikor társas szituációkba kerülök, de most az egy teljesen más téma.) Apámnak elvette az eszét ez a szex téma.

2022. jún. 9. 20:32
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

6


Pakold tele a számítógépét-telóját nemi betegségekről szóló dokumentumfilmekkel és képekkel, de kirakhatsz asztalra ilyen könyveket is, attól elmegy a "témától" a kedve.

Aztán beszélj vele a hüvelygombáról, a havi dolgokról;)

Hidd el, észre fogja venni magát, mekkora fxx és bekussol.


Mindenkit a saját szintjén, ha másként nem megy;)

2022. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Apád mentálisan éretlen, belül gyermek. Sajnos nem tudsz mit tenni. Tesómat is tönkretette apám hasonló megjegyzésekkel. Csak annyit tehetsz, hogy határozott leszel, kiálsz magadért és a saját lábadra állsz. Érdemes lenne pszichológust is keresni.
2022. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos meg azérrt vagy, mert mindentől féltenek. Nagyon sajnállak, sajnos ez meg fogja mérgezni az egész hátralévő életedet.
2022. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én is azt sejtem, hogy nem nőtt fel lelkileg. Sok más jel is utal erre.
2022. jún. 9. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!