Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szólnátok a 18-19 éves, de...

Szólnátok a 18-19 éves, de még gimnazista lányotoknak, hogy nem kéne átmennie a pasijához hetente 5-ször aludni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, nem tudom mit higyjek. Olvastam sok hozzászólást pároktól, akik 18-20 évesen költöztek össze, és lehurrogott szülőkről, mert 17 évesen meg merték mondani a jólnevelt gyerekeiknek, hogy mit csináljanak.

Viszont szerintem abszolút nem normális, hogy a lányom barátját június óta nem láttam, de a lányom heti 5x náluk volt, amiből elvárás lett a fiú részéről.


tegnap 10:56
A kérdező szavazást indított:
Nem kéne beleszólni, érettségi után össze is költözhetnek
Hiába nagykorú, elé kéne állni, hogy márpedig a fiú is jöjjön párszor, ès nem aludhat ott heti ötször
Szerintem is bűzlik a dolog, de majd megtanulja saját kárán
68 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
79%
Elvárás? Mi az hogy elvárás?
tegnap 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
93%

Hát bűzleni nem bűzlik, de én szólnék, hogy félek, a másik család terhére leszel aranyom, meg hát hiányzol is, gyertek néha ide is.

Megtiltani nem tartanám vállalható ötletnek így, hogy eddig hagytad, és el is múlt 18...

tegnap 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem jó ez mert valószinűleg a tanulás helyett a fiúval foglalkozik, ilyenkor a jövöjét kellene meg alapozni nem a kanját kiszolgálni, az ok mondjuk hétvégente átmegy legyen 18+ de hogy a hét nagyrészét ott, biztos hogy tanulás rovására fog menni, sőt sokszor motiváció se marad mert úgy képzeli háziasszony lesz stb
tegnap 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
A lányom nyáron nyelviskolába járt és részmunkaidőben dolgozott. Mivel ő votl a rugalmasabb, ő ment a fiú elé a munkahelyére. Ebből lett nyáron öt-hat ottalvás. A fiú meg már szeretné a heti öt együttállást.
tegnap 11:04
 5/59 anonim ***** válasza:
81%

Ha a fiú szüleit nem zavarja, és a tanulás rendesen megy neki, felőlem mehetne.

Ha a fiú szüleit zavarja, akkor meg mondják meg a lányomnak, ill. a saját fiuknak.

tegnap 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
87%

Mi az hogy elvárás?

Ha a lányodnak így jó és nem “kötelező” neki a dolog, tehát nem az van hogy a fiú duzzog stb ha nem megy, akkor hagynám

tegnap 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Ez a bajom!


A pasi "megharagszik", ha nincs meg a nyári "sztenderd"!

tegnap 11:18
 8/59 anonim ***** válasza:
90%
Remélem azért nem olyan durva mint a környéken, itt volt vmi csaj az anyós tanította főzni ahogy a fia szereti, ezenkivül ő mosott a fiúra is már, meg kellett körmét vágnia, meg kipiszkálni a fülét, állítólag szokja milyen az urát gondozni, behaltam
tegnap 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
7%
Szerencsére nálunk nincsenek ilyen problémák. Erkölcsös, keresztény család. A lányunk barátja is.
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
82%

Elmondanám neki, hogy én hogy látom ezt, aztán rábíznám a döntést. Ha elkezdenek romlani a jegyei, akkor biztos hogy változtatunk az 5:2 arányon.


Az pedig nem kérdés hogy terhére van-e a fiú szüleinek, persze hogy igen.

tegnap 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!