Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szólnátok a 18-19 éves, de...

Szólnátok a 18-19 éves, de még gimnazista lányotoknak, hogy nem kéne átmennie a pasijához hetente 5-ször aludni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, nem tudom mit higyjek. Olvastam sok hozzászólást pároktól, akik 18-20 évesen költöztek össze, és lehurrogott szülőkről, mert 17 évesen meg merték mondani a jólnevelt gyerekeiknek, hogy mit csináljanak.

Viszont szerintem abszolút nem normális, hogy a lányom barátját június óta nem láttam, de a lányom heti 5x náluk volt, amiből elvárás lett a fiú részéről.


tegnap 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
*tőle nem tőlem.
tegnap 11:36
 22/61 anonim ***** válasza:
87%
Számít, hogy ez mennyire befolyásolja a tanulás, mit szólnak a fiú szülei, és hogy tényleg ott akar-e lenni, vagy ezt csak a fiú akarja ennyire.
tegnap 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

Tisztáztam, hogy a fiú miatt van ott annyit.

A fiú szüleiről nem tudom, zavarja-e.

tegnap 11:40
 24/61 anonim ***** válasza:
26%

A fiú miatt = szereti a fiút, és a kedvére akar tenni.

Ami egy párkapcsolatban teljesen rendben van.

tegnap 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
78%
24: Csak amit a kérdező ír, abból nem az tűnik, hogy a kedvére akar tenni, hanem, hogy nem mer ellent mondani. Ami viszont nagyon nincs rendben egy kapcsolatban sem.
tegnap 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
85%
Elmondanám a véleményem, de ha már hagytad ennyire elfajulni a dolgot, most már nehéz lenne visszatáncoltatni. Eleve nem hagytam volna, hogy egy friss kapcsolatban elköltözzön csak úgy, mert lényegében ez történt. Ennek a nyári szünethez nem sok köze van. Későn ocsúdtál fel...
tegnap 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
30%
Bennem pont az merült fel, hogy a kontrollálló anyja elől akar menekülni a pasija otthonába.
tegnap 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
85%
Hívd át őket a hétvégére ebédre, menjetek közösen valahova- nem is kell nagy dolognak lenni, lényeg hogy a srác is tegye tiszteletét. Nem kell hegyibeszédet tartani. Csak vond be őket jobban a családotok életébe. Kérj néha a lányodtól apró szivességeket, mikor a fiúhoz menne. Ha kérdezi mehet-e mond, hogy most ezt-vagy azt kell csinálni- legyél kreatív. Pl segítsen ruhát teregetni, vasalni. Ha nagylányt játszik legyen teljeskörű a felnőtt élet, annak minden kötelezettségével- aminek mind a két család fontos része. Nem csak a fiúé.
tegnap 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
87%

Ha azért akar állandóan ott aludni, mert a fiú mérges, ha elmarad a napi szex, akkor elmondanám a lánynak, hogy a bántalmazó kapcsolat egyik jele, hogy ha nem azért csinál valamit, mert neki jó, hanem mert tart a másik haragjától.

Egyébként pedig akkor kell felnőtteset játszani, ha tudja viselni a következményeit, pl. ott, ahol vagyok, fizetek a fogyasztásomért, kiveszem a részem a házimunkából, jah, és minimum megkérdezem a háziakat, hogy mi a véleményük az ottlétemről, nem zavarok-e. Én pl. kellemetlenül érezném magam olyan helyen, ahol nincs elszeparált hely, fürdő, állandóan belebotolnék a szülőkbe, szó szerint az intim szférájukban élnék (nem mindenki lakik kétszintes házban...).

tegnap 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
42%

"Viszont én azt látom hogy ilyen lány elcseszi az életét általában"


Milyen lány? Aki nagykorúként a párjánál szokott aludni? Egyáltalán mi köze ennek ahhoz, hogy mit szeretne tanulni? Nem értem az összefüggést.

tegnap 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!