Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szólnátok a 18-19 éves, de...

Szólnátok a 18-19 éves, de még gimnazista lányotoknak, hogy nem kéne átmennie a pasijához hetente 5-ször aludni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, nem tudom mit higyjek. Olvastam sok hozzászólást pároktól, akik 18-20 évesen költöztek össze, és lehurrogott szülőkről, mert 17 évesen meg merték mondani a jólnevelt gyerekeiknek, hogy mit csináljanak.

Viszont szerintem abszolút nem normális, hogy a lányom barátját június óta nem láttam, de a lányom heti 5x náluk volt, amiből elvárás lett a fiú részéről.


tegnap 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
11%
Ha még csak aludni menne....
tegnap 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezd meg, hogy hozzátok miért nem mennek, lehet lányod úgy érzi zavarna téged.


Kommunikáció.

tegnap 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
81%

"A pasi "megharagszik", ha nincs meg a nyári "sztenderd"!"


És?

Ez kizárólag kettőjükre tartozik. Minden párkapcsolat addig tart, amíg mindkét fél akarja.

tegnap 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
88%

11-es


Mert szerinted probléma, hogy 2 18-19 éves szexuális kapcsolatot létesít?

tegnap 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
86%
A lányod tulajdonképpen felnőtt. Elmondhatod a véleményed meg az észrevételeidet, de bele már nem szólhatsz
tegnap 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
68%
17 évesen ne szexeljen. 18 évesen ne szóljon bele mert "felnőtt".. nem vicces szerintetek ez a hozzáállás.
tegnap 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
51%
Pedig beleszólhat mivel a szülök pénzelik, játszhat nagy lányt akkor majd tartsa el palija és szülei teljesen
tegnap 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
54%
17-es, az ilyen hozzáállású szülőktől menekülnek a gyerekeik, mihelyt tudnak, és soha többé nem is keresik őket. A kérdező gondolom nem erre vágyik.
tegnap 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

Dehogy menekülnek tőlem. Az én anyámat a nagymamám felnőtt, dolgozó, családos nőként is ugráltatta, amikor már nem is az ő kenyerét ette.


Ezért nem akarok beleszólni, de félek, nehogy kihasználják.

tegnap 11:35
 20/61 anonim ***** válasza:
78%

Nem csinálhat azt amit akar, de persze ha végzi az orvosit kiváló eredménnyel majd akkor egy szavam sem lenne.

Viszont én azt látom hogy ilyen lány elcseszi az életét általában, nem akar tovább tanulni marad egy érettségivel vagy haszontalan szakra megy tovább.

tegnap 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!