Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szólnátok a 18-19 éves, de...

Szólnátok a 18-19 éves, de még gimnazista lányotoknak, hogy nem kéne átmennie a pasijához hetente 5-ször aludni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, nem tudom mit higyjek. Olvastam sok hozzászólást pároktól, akik 18-20 évesen költöztek össze, és lehurrogott szülőkről, mert 17 évesen meg merték mondani a jólnevelt gyerekeiknek, hogy mit csináljanak.

Viszont szerintem abszolút nem normális, hogy a lányom barátját június óta nem láttam, de a lányom heti 5x náluk volt, amiből elvárás lett a fiú részéről.


tegnap 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Hát például 10 éves kora óta orvos akár lenni, de az utolsó évben átlegy tanítóira, mert akkor nem kell távkacsolatban élnie
tegnap 12:47
 32/61 anonim ***** válasza:
42%

"Hát például 10 éves kora óta orvos akár lenni, de az utolsó évben átlegy tanítóira, mert akkor nem kell távkacsolatban élnie"


Akkor valószínűleg mégsem akart annyira orvos lenni, csak a szülei nyomatták, hogy az legyen.

tegnap 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
83%

"Akkor valószínűleg mégsem akart annyira orvos lenni, csak a szülei nyomatták, hogy az legyen."


Vagy a fiúja azt mondta, ő nem tud és nem is akar tavkapcsolatban élni. Nem mindenért q szülők a hibásak am

tegnap 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
42%

Ha valaki annyira elkötelezett valami iránt, akkor SENKI miatt nem fog róla lemondani.

Van egy olyan érzésem, hogy a lány 10 évesen kitalálta, hogy orvos szeretne lenni, aztán onnantól a kedves szülők nyomatták a dolgot. Én gyerekkoromban kb. 3 havonta más és más szakmát akartam űzni.

Gondolom az sem véletlen, hogy jobban érzi magát máshol, mint otthon.

tegnap 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
94%
A lányom 20 éves, egyetemista. Lehet maradi vagyok (amúgy nem, csak bizonyos esetekben), ennyi idősen nem engedtem volna. A barátja is alszik nálunk, a lányom is náluk, de ez nem normális, amit ők csinálnak. A lányod gimnazista, érettségi előtt, biztos, hogy korlátokat szabnék.
tegnap 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
92%

"Ha valaki annyira elkötelezett valami iránt, akkor SENKI miatt nem fog róla lemondani."


Nyilván nem annyira elkötelezett, de nem is kell miatta azonnal a szülőket hibaztatni

tegnap 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
73%

Hát itt megannyi kérdés...


- Miért nem vannak vajon nálatok is? És még miért nem?

- Miért vannak mindig ott és még miért?

- Biztos-e az, hogy (csak) a fiú részéről lett elvárás, hogy mindig csak ott legyenek? És ha mégis, akkor miért? És a lányod miért is kooperál akkor ehhez, aminek szintén okai vannak ?

- Nekem volt olyan exem, aki nem igazán szeretett otthon lenni, meg nálunk megfelelőbb körülmények voltak sok okból sok mindenre (bár egyiknél akkor telt el ennyi idő, hogy nem láttam a szülőket, miután annyi ideje már nem voltunk együtt, a másiknál meg sok ok volt ritkán látogatásra, többek közt nagy távolság is, meg még mellette sok minden)


az se lényegtelen, hogy a szomszédban vannak-e, vagy több száz km-re, vagy messzebbi országban...


és még nagyon sok minden nagyon kérdéses ezekben és az kb a legutolsó dolog lesz kb, hogy ő most 16 vagy 18 vagy 20 vagy 25 vagy hány éves

tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

utsó "ma 13:09", 37-es hosszabb válaszoló vagyok


kieg.: mindenre van egyszerű, bár téves válasz


a dolgok meg általában sokkal komplexebbek, meg az is, hogy azok mi milyen arányban hogy játszanak be

tegnap 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Olyanokat sem értek, hogyha neked probléma, akkor miért nem hívod át őket?


Vagy minden alakul ahogy rajtad kívül és nem is teljesen rajtad kívül.... és vagy örülnél ha..., de inkább panaszkodsz?

tegnap 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
13%
Ez csaj valamit nagyon tudhat ha ennyire ragaszkodik hozzá a pasi esténként...
tegnap 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!