Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan szülőkr...

Mit gondoltok az olyan szülőkről, akik a gyerekükkel kapcsolatosan mindent szeretnének a lehető legolcsóbban megúszni, míg saját maguknak a legdrágább dolgokat veszik meg?

Figyelt kérdés

júl. 19. 07:46
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
58%
#46. Mivan? Miért kellett volna nicket váltania?
júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
25%
53, mert amire a 22-es válaszol, az is a kérdező hozzászólása (4). Saját magával beszélget több nicken, csak itt benézte.
júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
#54: Egy nickem van.
júl. 19. 18:18
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik a gyereküket. Az még valahogy oké, ha magukon is spórolnak, és a gyereken is, na de ha magának mindent megvesz, míg a gyerekének nem... Hát igencsak hitvány szülő.
júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
34%

Függ a helyzettől is. Én pl gyerekek fejlesztésére, élményekre (kirándulás), edzés, szükséges ruházkodás, előtakarékoskodás nem sajnálom a pénzt.

Viszont éppen tegnap merólt fel, h XY egyedülálló anyuka milyen szemét, mert volt neki egy háza, ahol a felnőtt, dolgozo fia lakott és hogy eladta a "feje fölül"

Én pl erre azt mondom, h nagyon helyes. Nem értem a felháborodást. Egyedülálló, dolgozo, fiatal férfi és anyuci szoknyáján akar csücsülni? Abban az ingatlanban, amit az egyedülálló anyja tett alá. Szemem kisülne, ha én lennék ilyen helyzetben. Majd a jövendő kedvesét oda viszi az anyja házába. Hogy lesz így valaha férfi belőle, ha soha nem ért el semmit, nem tett le az asztalra.

júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
32%
#50, nem, nem veszem meg neki a siót, mert az egy szar. Mi noname, házi gyümölcslét iszunk, amit őstermelőtől veszek, nem cukros vizet gyümölcssűrítménnyel megijesztve.
júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
43%
#56: Ti igazán különleges hopihék lehettek akkor. Piruki cigiből is csak őstermelőit szívtok?
júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok hópihe, csak figyelem az ár-érték arányt. Mások szerint szar vagyok, mert magamnak megveszem az iphone 15 prot, a gyereken meg turis, pepcos ruha van, nem pedig babyzara, next, és nem az odustoreban veszek neki cuccokat, hanem marketplacen, de feleslegesnek gondolom, hogy pár hónap erejéig többszáz ezret verjek el a ruhatárára, és játékaira. Abból inkább elviszem élményt szerezni, és nem sajnálom, ha közben koszos lesz.
júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
90%
58-as: nálam akkor lenne baj, ha magadnak új, márkás ruhákat vennél havi szinten, a gyereknek meg egy normális állapotú gönce, meg nadrágja, ha lenne, mint a 9-es kommentelő gimis barátnőjének, pl.
júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!